Prejdenie Dead Island 2 vám zaberie približne 20 hodín

Prejdenie Dead Island 2 vám zaberie približne 20 hodín

 

Niekoľko zaujímavých informácií.

Vydanie dlho vyvíjanej a nekonečne odkladanej zombie hry Dead Island 2 sa nám konečne blíži a ak na svet nespadne meteorit, tak apríl vyzerá byť tým mesiacom, na ktorý sme čakali od roku 2014. Ešte pred vydaním sa však vývojári pustili do mediálnych vystúpení a z nich vyplýva niekoľko zaujímavých informácií.

To najdôležitejšou je asi fakt, že Dead Island 2 neponúkne hráčom masívny otvorený svet, ako napríklad Dying Light 2. Namiesto toho dostanú hráči k dispozícii niekoľko samostatných lokalít s questami a hordou zombíkov vo fiktívnom prostredí HELL-A, ktoré je inšpirované mestom Los Angeles.

To má tým pádom aj vplyv na dĺžku hry. Ak vás otravujú nekonečné 60+ hodinové hry, tak výtvarný riaditeľ štúdia Dambuster Adam Olsson prezradil, že prejdenie Dead Island 2 vám zaberie približne 20 hodín. To v prípade, ak sa budete venovať primárne hlavným úlohám: „Myslím, že máme usmernenie, v ktorom sa uvádza, že ak sa zúčastníte niektorých vedľajších misií a iných aktivít, celá hra trvá približne 20 hodín. To je to, čo máme.“

Olsson však dodal, že toto číslo nezahŕňa „bláznenie sa v co-ope,“ zbieranie zberateľských predmetov a prípadné opakované hranie s inými postavami.

Dead Island 2 vychádza 21. apríla na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: Wccftech

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk