Naughty Dog istý čas plánovalo prequel k The Last of Us

Naughty Dog istý čas plánovalo prequel k The Last of Us

 

Iné štúdio?

V alternatívnej časovej línii sme sa mohli pokojne dočkať The Last of Us hry, ktorá by nebola od štúdia Naughty Dog. V rozhovore pre Kinda Funny to prezradil prezident štúdia Naughty Dog Neil Druckmann.

Podľa jeho slov totiž Naughty Dog istý čas plánovalo vytvorenie prequel príbehu k The Last of Us, na ktorej by však nepracovali oni, ale hru malo mať na starosti bližšie nešpecifikované štúdio. Príbehovo mala byť táto hra zasadená do obdobia, kedy postava Ellie ešte nebola na svete a veľkú rolu v tomto príbehu mala zohrávať jej matka.

Tento príbeh ste videli, ak ste pozerali seriálovú adaptáciu The Last of Us, ktorá sa v istej časti vydala do minulosti, aby ukázala identitu jej matky a taktiež aj pravdepodobný dôvod, prečo je Ellie imúnna.

„Existovala plnšia verzia tohto príbehu, ktorá sa vracala viac do minulosti a mala byť spracovaná do podoby videohry. Nie však od Naughty Dog, ale od iného herného štúdia. Greg Miller (z Kinda Funny) ma s tým štúdiom zoznámil, dosť dlho sme sa s nimi rozprávali, aby sme túto vec urobili, a potom to celkom nevyšlo,“ povedal Druckmann.

Ten taktiež priznal, že počuje žiadosti fanúšikov o vytvorenie tretieho dielu série: „Viem, že fanúšikovia naozaj chcú Last of Us Part 3," povedal. "Stále o tom počúvam a jediné, čo môžem povedať, je, že pozrite, už sme sa pustili do ďalšieho projektu, takže rozhodnutie už padlo.“

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk