Suicide Squad údajne získava pozitívne reakcie a naďalej bude live service hrou

Suicide Squad údajne získava pozitívne reakcie a naďalej bude live service hrou

 

Odklad však stále nie je potvrdený.

Hráči poriadne zvozili hru Suicide Squad: Kill the Justice League pod čiernu zem. Je totiž zrejmé, že od tvorcov singleplayerových Batman hier čakali niečo úplne iné ako live service kooperatívnu DC hru. Mnohým však svitla nádej po tom, čo redaktor Bloombergu Jason Schreier informoval o odklade hry na posledné mesiace 2023. Nádej, že štúdio si to „rozmyslí.“

Nič také sa však nechystá. Opäť to potvrdil Schreier podľa ktorého sa hra odkladá z dôvodu, aby bola dokončená tak, ako si predstavuje štúdio Rocksteady: „Rocksteady zatiaľ neoznámilo odloženie Suicide Squad, možno preto, že stále nie je známy nový dátum. Zamestnanci sa pred niekoľkými týždňami dozvedeli, že príde ešte tento rok, ale stále nevedia kedy. Je možné, že sa to posunie na rok 2024, ale jedna vec sa zdá byť istá: Základná hra sa nemení,“ napísal Schreier na sociálnej sieti Twitter.

Štúdio totiž verí v to, že má v rukách dobrú hru a napriek zjavnej averzii hráčov voči novým live service hrám sa im podarí hráčov presvedčiť kvalitným produktom. Andy Robinson z webu VGC totiž zistil, že interné reakcie na hru sú veľmi pozitívne, pričom jeden z jeho zdrojov skonštatoval, že „nejde o žiaden Gotham Knights.“

„Je to zaujímavé, pretože niektorí z ľudí, s ktorými som sa rozprával a ktorí pracujú na tejto hre, o nej hovoria veľa pozitívneho, najmä v porovnaní s Gotham Knights. Bolo mi povedané, že toto nie je ďalší Gotham Knights, že všetci, ktorí na ňom pracujú, sú dosť optimistickí, čo sa týka bojových slučiek, ktoré vytvorili, herného sveta a podobných vecí."

Uvidíme teda, ako hra dopadne. Je celkom zrejmé, že vydania v máji sa nedočkáme a asi budeme radi ak sa hry vôbec dočkáme v tomto roku. Je však taktiež zrejmé, že vývojári budú mať čo robiť, aby presvedčili hráčov o kvalite svojej chystanej hry. Nálada je totiž v súčasnosti dosť negatívna.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk