LEGO 2K Drive oficiálne predstavené: AAA pretekárska hra, ktorá príde už v máji

LEGO 2K Drive oficiálne predstavené: AAA pretekárska hra, ktorá príde už v máji

 

Veľký únik.

Ešte pred dnešným oficiálnym predstavením hry LEGO 2K Drive to „nevydržal“ web IGN a informácie o hre vypustil do sveta skôr. Takže áno, hra LEGO 2K Drive naozaj existuje a tvorí ju štúdio Visual Concepts, pričom vydanie je naplánované na 19. mája na PC, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch.

Podľa IGN poskytne hra rôznorodé prostredia v otvorenom svete, ktoré budú plné pretekov, minihier, výziev, zberateľských predmetov a príbehu. Hráči budú môcť pustiť uzdu fantázie pri tvorbe vlastných LEGO autíčok z viac ako 1000 unikátnych LEGO kúskov z LEGO City, Creator, Speed Champions atď.

Hra poskytne kompetitívny multiplayer a kooperatívny zážitok s podporou split-screenu.

"Vzhľadom na históriu značky LEGO sme si veľmi dobre uvedomovali zodpovednosť, ktorú máme voči našim partnerom aj dlhoročným fanúšikom hry LEGO, a zároveň sme premýšľali o tom, ako môžeme do titulu LEGO priniesť niečo nové a jedinečné," povedal Greg Thomas, prezident spoločnosti Visual Concepts.

"Pre LEGO 2K Drive sme zostavili najlepší tím tvorcov hry vo svojej brandži, ktorí vložili svoje srdce do nezabudnuteľného zážitku, o ktorý sa už nevieme dočkať, až sa oň podelíme s fanúšikmi."

Následne hru ohlásili vývojári aj oficiálne.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk