Herec z God of War Ragnarök: Tyra ste nevideli naposledy

Herec z God of War Ragnarök: Tyra ste nevideli naposledy

 

Chystá sa expanzia alebo pokračovanie?

Napriek tomu, že God of War Ragnarök mal podľa slov vývojárov zo štúdia Sony Santa Monica uzavrieť túto ságu série, tak je dosť možné, že sa do tohto prostredia ešte raz pozrieme.

Ben Prendergast, ktorý v God of War Ragnarök stvárnil boha Tyra sa totiž počas víkendu zúčastnil výstavy PAX East, kde sa pravdepodobne prekecol. Povedal totiž, že postavu Tyra si zopakuje: „A ja vám poviem len toto - Tyra ste nevideli naposledy.“

Podrobnosti sú však nejasné. Je možné, že štúdio Sony Santa Monica si „uzavretie ságy“ rozmyslelo a chystá pokračovanie, no tejto verzii sa nám veľmi veriť nechce. Stále je tu však možnosť prerozprávania ďalšieho príbehu vo forme expanzie a taktiež je možné, že Prendergast a jeho postava v Tyra sa zúčastnia produkcie God of War seriálu, ktorý pripravujú spoločnosti Amazon Studios, Sony Pictures Television a PlayStation Productions. Táto posledná verzia však až taký veľký zmysel nedáva, pretože podľa slov tvorcov seriálu má jeho príbeh nasledovať dianie v prvej hre reštartovanej ságy, no Tyr sa objavil až v pokračovaní.

Uvidíme teda, čo sa chystá.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk