Sony spustilo Days of Play: Ušetrite na predplatnom PlayStation Plus a aj na hrách

Sony spustilo Days of Play: Ušetrite na predplatnom PlayStation Plus a aj na hrách

 

Špeciálna ponuka zliav v rámci Days od Play 2023 je v tomto roku dostupná ako u vybraných predajcov, tak aj vo virtuálnom obchode PlayStation Store.

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) predstavuje ponuku zliav v rámci akcie Days of Play. Zvýhodnené ceny platia od 2. do 12. júna 2023 alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka, kombinujúca akčné zľavy u vybraných predajcov aj v obchode PlayStation Store, obsahuje desiatky hier, akčné ceny herného príslušenstva a tiež zľavy na všetky členstvá PlayStation Plus.

Akčné ceny u partnerov: cez sedemdesiat hier a herné príslušenstvo

U vybraných predajcov si hráči môžu v čase konania akcie zaobstarať najpopulárnejšie PS5 hity posledných mesiacov. Môžu tak získať napríklad epické akčné dobrodružstvo God of War Ragnarök za 39,99 €, za rovnakú cenu je možné rozšíriť svoju hernú knižnicu aj o Horizon Forbidden West alebo Gran Turismo 7. Milovníkov napínavých dobrodružstiev poteší Uncharted: Legacy of Thieves Collection v cene 19,99 € a herná predloha populárneho HBO seriálu, The Last of Us Part 1 Remake, je teraz dostupná za 49,99 €.

Čakanie na novú časť pokračovania príbehu 2 pavúčích mužov si môžu fanúšikovia série skrátiť vďaka akčnej cene PS5 verzie Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Tá je v rámci akcie stanovená na 29,99 €, Ultimate Edition, ktorá obsahuje aj remasterovanú verziu Marvel’s Spider-Man, tak na 39,99 €. Obľúbené herné bomby zo série PlayStation HITS sú počas Days of Play k dispozícii v cene 7,99 €.

Okrem veľkého množstva hier potešia herných nadšencov aj špeciálne zľavy na hardwarové príslušenstvo. Slúchadlá Pulse 3D si teraz môžu zaobstarať už za 79,99 €, a to ako v základnom bielom a čiernom variante, tak aj v prevedení Grey Camo. Ak niektorým hráčom v ich vybavení zatiaľ chýba PS5 HD Camera, majú teraz ideálnu príležitosť k jej zaobstaraniu za akčnú cenu 39,99 €. V neposlednom rade je zvýhodnená cena počas trvania Days of Play 2023 stanovená aj pre Media Remote, a to vo výške 19,99 €.

Zľavy na PlayStation Plus členstvo a vybrané hry v obchode PlayStation Store

Tohtoročné Days of Play prinášajú aj veľké zľavy na jedny z najpopulárnejších hier dostupných pre PS5 i PS4 v obchode PlayStation Store. V tomto virtuálnom obchode je tak možné získať God of War Ragnarök pre PS5 s 25% zľavou, majiteľov predchádzajúcej generácie konzoly poteší 29% zľava na PS4 verziu. Skvelou správou pre všetkých milovníkov športových hier je 60% zľava na PS5 aj PS4 verziu FIFA23 Ultimate Edition a 25% zľava na WWE 2k23 Cross gen. Marvel’s Spider-Man Miles Morales si v rámci Days of Play 2023 môžu hráči v PlayStation Store obchode zaobstarať za polovicu bežnej ceny.

Správnemu hernému nadšencovi by nemalo chýbať PlayStation Plus členstvo, s ktorým získa mnoho výhod vrátane obrovského herného katalógu, možnosti online hrania a ďalších bonusov. Vyberať môže z troch variantov – ESSENTIAL, EXTRA a PREMIUM. Všetky tieto členské tarify si teraz môže zaobstarať s 25% zľavou. Pre majiteľov nižších úrovní predplatného je pripravená aj 25% zľava pre upgrade na EXTRA a PREMIUM.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk