EA Sports oficiálne predstavilo WRC hru a tá príde v novembri

EA Sports oficiálne predstavilo WRC hru a tá príde v novembri

 

Prekvapujúce voľby...

EA Sports predstavilo oficiálne licencovanú WRC hru, ktorú vytvorilo štúdio Codemasters pod názvom EA Sports WRC. Hra je prekvapujúco postavená na Unreal Engine a dočkáme sa jej 3. novembra na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5, no ak si objednáte drahšiu edíciu hry, tak si ju budete môcť zahrať od 31. októbra.

„EA Sports WRC je najčistejšia forma motoristického športu, kde je každá etapa bojom s časom, terénom a sebou samým," povedal Ross Gowing, hlavný kreatívny riaditeľ spoločnosti Codemasters. „Toto je rally hra, ktorú sme vždy chceli vytvoriť a ktorá spája hlboké znalosti a skúsenosti nášho štúdia so silou oficiálnej licencie WRC, ktorá predstavuje vrchol motoristického športu rally.

„Nový engine hry nám umožnil posunúť rally na hranicu toho, čo sa považuje za možné, a dodatočné funkcie vrátane Builder módu a Moments poskytujú hráčom ešte viac spôsobov interakcie so športom, ktorý milujú."

Hra ponúkne 18 rôznorodých lokalít vrátane Central Europe Rally, ktorá príde do hry po vydaní ako update zdarma. Mutliplayer bude podporovať 32 hráčov a taktiež aj cross-play a tešiť sa môžeme na 10 súčasných WRC, WRC2 a Junior WRC a taktiež aj 68 „najikonickejších rally áut z posledných 60 rokov.“

Zdroj: EA Sports

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk