EA Sports oficiálne predstavilo UFC 5 – hra príde v októbri

EA Sports oficiálne predstavilo UFC 5 – hra príde v októbri

 

Presne podľa leakov.

EA oficiálnym trailerom odhalilo novú UFC hru s číslovkou 5, ktorá príde 27. októbra na Xbox Series X/S a PlayStation 5. Ak si však kúpite Deluxe edíciu hry, tak dostanete k hre 3-dňový predčasný prístup a taktiež si budete môcť odomknúť postavy Fedor Emelianenko, Muhammad Ali a Mike Tyson.

Hru vytvorilo štúdio EA Vancouver a ide o prvú hru v sérii postavenú na Frostbite Engine a na konzolách bude fungovať v 60FPS. Novou funkciou je Real Impact System, ktorý môžete vidieť v akcii nižšie vo videu.

Pridanie systému Real Impact a zahrnutie mnohých požadovaných vylepšení komunity poskytuje UFC 5 definitívne vylepšenie titulu," tvrdí EA. „Zažite realistické poškodenie úder po údere s hyperpresným vývojom, pretože atribúty bojovníka sa v priebehu zápasu realisticky zhoršujú. Pocíťte silu každého úderu s viac ako 64 000 možnými kombináciami poškodenia tváre.

„Nová fyzika tekutín a časticové systémy zvyšujú krv a pot vo vnútri svetoznámeho oktagonu pre takmer 1:1 reprezentáciu hlavného zápasu Pay-Per-View, zatiaľ čo implementácia úplne nového nástroja na animáciu tváre zvyšuje podobu bojovníkov. Fotorealistické podobizne bojovníkov sú zvýraznené pokročilým tvarovaním tela a vlasmi založenými na prameňoch počas kľúčových momentov UFC 5."

Zdroj: EA Sports

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk