EA majiteľov prenosných konzol nepotešilo: Nový futbal si nezahrajú

EA Sports sa totiž vyjadrilo, že verziu pre PS Vita a 3DS neplánuje a taktiež sa rozhodlo nekomentovať vydanie na mobilné telefóny. Pred rokom Peter Moore, ktorý je CEO v spoločnosti EA, povedal, že budúca podpora 3DS a PS Vita bude minimálna, keďže spoločnosť prenáša svoju pozornosť na konzoly súčastnej generácie, teda PlayStation 4 a Xbox One.

Freedom Wars - Recenzia

Predstavte si svet, v ktorom sa o vašom živote rozhodne hneď pri narodení. Ak máte šťastie, budete zaradený medzi normálnych občanov. Ak nie, putujete do väzenia. Prečo? Pretože chodíte, dýchate vzduch a celkovo existujete. Rozsudok? Milión rokov verejnoprospešných prác.

The Muppets Movie Adventures - Recenzia

Ja nie, ale mám už svoj vek. Je však pravdepodobné, že mladší hráči alebo vaše deti tieto rozprávkové postavičky poznajú a ich skrine okupuje aj pár plyšových Muppetov. A preto vás čaká počas Vianoc ďalší útok na vašu peňaženku. Ak máte prenosnú konzolu PS Vita, na pultoch obchodov nájdete novú exkluzivitu.

Table Top Racing - Recenzia

Table Top Racing sa chváli najmä históriou svojich tvorcov. Tí v minulosti pracovali na populárnej sérii Wipeout a keď svoje skúsenosti skĺbili s novou závodnou sériou, ktorá odkazuje na klasiku Micro Machines, získali si našu pozornosť.

Play Station Vita Pets - Recenzia

Vita je prenosná konzola pre všetky vekové kategórie. Toto tvrdenie však musí byť podporené dostupnosťou zodpovedajúceho obsahu, a preto na Vitu prichádzajú virtuálni miláčikovia. Doba slávy Nintendogs je síce už za nami, ale to vôbec nevadí.

Luftrausers - Recenzia

Máloktoré hry dokážu vyvolať stav, ktorý vás núti pokračovať v hraní. Ešte jedno kolo a idem späť. Ešte jedno kolo a spravím si domáce úlohy. Ešte jedno kolo a napíšem túto recenziu.Luftrausers sa do tejto kategórie jednoznačne radí. Hra kombinuje jednoduché, avšak chytľavé mechanizmy, návykovosť a krátke herné kolá, čo ešte viac podporuje chuť k opätovnému hraniu. Ešte jedno kolo a prekonám sám seba. Zničím o pár lietadiel viac alebo konečne zostrelím vzducholoď...

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk