• Potvrdené: Next-Gen Xbox hry uvidíme už koncom júla

  • Boj proti rasizmu v praxi: Tvorcovia Modern Warfare zmazali z hry „OK“ gesto

  • „Lockhart sme neznášali,“ tvrdí herný vývojár. Bude však „zdržiavať“ next-gen hry? A aký je rozdiel medzi Playstation 5 a Xbox Series X?

  • Ubisoft to zas neudržal: Uniklo 30 minút z hrania Assassin’s Creed: Valhalla

  • Gamesite Podcast #35 - Crysis prichádza na Crytek, nový Xbox so 4 Tflops sa bude dávať k čokoládam a Sony možno kúpi štúdio, ktoré nebude robiť exkluzivity

  • Zoznámte sa, toto je Ghost of Tsushima a pár zaujímavostí, ktoré musíte vedieť

Na PlayStation 4 sa pravdepodobne chystá niekoľko skvelých hier z PlayStation 2

Na PlayStation 4 sa pravdepodobne chystá niekoľko skvelých hier z PlayStation 2

Čaká nás od Sony ohlásenie?

Európska ratingová agentúra PEGI udelila rating trom starším hrám, ktoré by mali vyjsť na PlayStation 4. Konkrétne ide o vysoko návykovú plošinovku Ape Escape 2, drsné automobilové besnenie Twisted Metal: Black a zaujímavé JRPG Dark Chronicle. Posledným titulom je DLC The Taken King pre multiplayerovku Destiny, ktorá vyšla na PlayStation 3.

Čo môže byť na tom pravdy? Nejde len o chybu? Keďže Sony k tomu nezaujalo žiadne stanovisko, musíme rátať aj s touto alternatívou. Na druhej strane, The Taken King vychádza zajtra a preto je dosť možné, že si spoločnosť vynahradila zajtrajší termín na konferencii TGS 2015 aj pre ohlásenie spomínaných hier z PlayStation 2. Či už nás čakajú remasterované edície, alebo pôjde len o hry bežiace na emulátore, to sa dozvieme pravdepodobne až zajtra.

Zdroj: Destructoid

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk