Until Dawn a Game of Thrones patria medzi júlové hry na PS Plus

Until Dawn a Game of Thrones patria medzi júlové hry na PS Plus

Sony pokračuje v rozdávaní skvelých hier predplatiteľom PS Plus.

Posledné dva mesiace sa Sony pri výbere hier pre predplatiteľov Playstation Plus darilo "trafiť klinec po hlavičke" a myslíme si, že tento mesiac sa im to podarilo opäť. Na svoje prídu najmä milovníci príbehových adventúr a tí, ktorí sa radi boja.

Hlavným lákadlom júlovej ponuky je Until Dawn, hororová adventúra od Supermassive Games, ktorej sa darí dokonale zachytiť atmosféru klasických hororových filmov. Záleží len od rozhodnutí hráča, koľko z ôsmych stredoškolákov nakoniec prežije výlet do hôr.

Game of Thrones, ako je z názvu jasné, je adventúra od Telltale Games, ktorá sa odohráva z kraji Westeros, známeho z kníh a rovnomenného seriálu. Ako už býva v Game of Thrones zvykom, smrť postáv bude častá a opäť bude závisieť na rozhodnutiach hráča, ktorá z postáv prežije až do konca.

Bonusom pre tento mesiac je That's You, párty hra, ktorá bola ohlásená na E3-ke. Ide o prvú hru z radu Playlink hier od Sony, ktorá budú ovládané smartfónmi, prípadne tabletmi.

Na Playstation 3 dostaneme unikátnu survival hru Tokyo Jungle, ktorej hlavnými postavami sú zvieratá v post-apokalyptickom Tokyu, od čiváv až po hrochy.

Druhou hrou na PS3 je Darkstalkers Resurrection, kompilácia dvoch kultových 2D bojoviek od Capcomu.

Don’t Die Mr Robot je kreslená akčná hra hrateľná na PS Vita a PS4, v ktorej eliminujete nepriateľom jedením ovocia.

Poslednou hrou pre júl je Element4l na PS Vita. Ide o experimentálnu plošinovku s vynikajúcim soundtrackom a zaujímavými mechanikami.

Do 4. júla, kedy budú júlové hry dostupné, je ešte čas stiahnuť si júnové hry, medzi ktorými je aj Life is Strange a Killing Floor 2.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk