• RECENZIA: LAMAX Tips1 je ultraľahký spoločník na fitness aj na ulicu

  • Ohlásenie Playstation 5 bolo nápadom génia

  • Skvelú strategickú RPG Transistor si môžete stiahnuť zdarma

  • Resumé bývalého zamestnanca potvrdzuje: GTA 6 je vo vývoji

  • Rodí sa monštrum?: Xbox Anaconda bude výkonnejšia ako Playstation 5

  • RECENZIA: GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD 256GB je produkt doby RGB-LEDiódovej

Veľký leak informácií o Destiny 2: Forsaken

Veľký leak informácií o Destiny 2: Forsaken

Nová expanzia pre Destiny 2 sa blíži a vieme zopár zaujímavých informácií.

Užívateľ Ginsor zverejnil na Destiny subreddite viacero zaujímavých informácií o blížiacej sa expanzii pre Destiny 2 s názvom Forsaken. Vzhľadom na to, že Ginsor už niekoľko krát správne predpovedal, čo sa stane, tak veríme, že tentokrát sa nemýli a poďme si rozobrať, čo sme sa dozvedeli. Samozrejme, jemné príbehové spojlery.

Príbeh sa točí ohľadom vzbury v Prison of Elders, kde sú umiestnení tí najhorší z najhorších. Princ Uldren z rasy Awoken má totiž vízie, že jeho sestra, kráľovná Awoken Mara Sov je nažive a taktiež sa mu zjavujú vízie, ktoré mu ukazujú, že ju väzní Techeun Ilyyn v Dreaming City. Preto podnieti vzburu v Prison of Elders a vyslobodí z nej monštrá, ktoré mu majú v tomto pomôcť. Petra Venj, ktorú poznáme z prvého dielu Destiny s spolu s obľúbeným Cayde-6 pokúsi túto vzburu potlačiť za čo Cayde zaplatí svojim životom.

Podľa leaku sa Uldrenovi podarí otvoriť brány do Dreaming City, no po otvorení je aj on zabitý veľkým monštrom (autor leaku tvrdí, že si je týmto istý, pretože táto scéna je v pre-rendrovanej cutscéne). Naša postava tak bude pomáhať Petre chrániť Reef, pochytať všetkých, ktorí utiekli z väzenia a taktiež rozlúštiť záhadu Dreaming City.

Aj keď to nie je potvrdené, začalo sa špekulovať, že monštrum, ktoré zabilo Uldrena bude jedným z bossov v novom raide. Raid sa podľa všetkého má volať Last Wish a nie Keep of Voices, ako sa špekulovalo predtým. A meno monštra by malo byť Dal Incaru, the Eternal Return.

Leak taktiež tvrdí, že hra dostane štyri nové striky, Warden of Nothing, The Hollowed Lair, The Corrupted a Broodhold.

Do hry sa taktiež vráti obľúbená exotická zbraň z prvého dielu Ace of Spades, čo je osobná zbraň Caydea-6.

Nový multiplayerový mód Gambit, ktorý zmieša PvE a PvP bude mať vlastný rankovací systém a vlastné odmeny. Rank systém sa volá Infamy a jeho najvyšším stupňom je Legend. Postava, ktorá sa stará o Gambit, Drifter bude ponúkať denne nové výzvy a za ich splnenie bude ponúkať odmeny.

Destiny 2: Forsaken vychádza 4. septembra na PC, Xbox One a Playstation 4

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk