• RECENZIA: LAMAX Tips1 je ultraľahký spoločník na fitness aj na ulicu

  • Ohlásenie Playstation 5 bolo nápadom génia

  • Skvelú strategickú RPG Transistor si môžete stiahnuť zdarma

  • Resumé bývalého zamestnanca potvrdzuje: GTA 6 je vo vývoji

  • Rodí sa monštrum?: Xbox Anaconda bude výkonnejšia ako Playstation 5

  • RECENZIA: GIGABYTE AORUS RGB M.2 NVMe SSD 256GB je produkt doby RGB-LEDiódovej

God of War sa takmer odohrával v Egypte

God of War sa takmer odohrával v Egypte

Tvorcovia ukázali koncepty z raného štádia vývoja.

Vedúci vývoja God of War Cory Barlog sa podelil s konceptami pri vývoji PS4 exkluzivity God of War. Koncepty zverejnil počas podujatia Devcom. Podľa nich autori uvažovali o tom, že príbeh Kratosa bude umiestnený do starovekého Egypta, namiesto severskej mytológie, kde sa hra nakoniec hra odohrávala.

Barlog prezradil, že jeho hlas bol rozhodujúci pri rozhodovaní, kde bude hra umiestnená. Pre umiestnenie hry sa autori rozhodli kvôli tomu, že chceli hru viac zamerať na postavu Kratosa a jeho syna, čo by im umiestnenie hry do Egypta neumožnilo.

Cory Barlog si taktiež zaspomínal, že mnoho jeho spolupracovníkov nebolo úplne nadšených z nápadu, že Kratos by mal byť otcom pre chlapca s lukom a že mnoho hráčov, ktorí testovali hru nemali veľa dobrých slov na to, že Kratos plnil fetch questy pre Freyu.

Pre hru však nakoniec všetko dopadlo dobre. Recenzie boli famózne a predaje pre Sony skvelé. Hra taktiež ukázala, že aj v dnešnej dobe je na trhu miesto pre klasické hry pre jedného hráča. Je však zaujímavé sledovať, ako jedno rozhodnutie mohlo zmeniť vývoj hry.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk