• Údajný patent Sony naznačuje spätnú kompatibilitu prvých troch Playstation konzol. Ale nie tak, ako si myslíte

  • Gamesite Podcast #36 - Ubisoft vypúšťa leaky schválne, Mafia sa odkladá kvôli Vašutovi a PS5 Pro nikdy nebude existovať

  • Gamesite News 53 - Watch Dogs 2 zdarma, Xbox sa chystá na next-gen hry a je tu nový Test Drive Unlimited

  • Toto je ovládač pre Playstation 5, DualSense. Tentokrát však naživo

  • Ubileaks č. 4865: Far Cry 6 je realitou – hra sa objavila na Playstation Store a máme podrobnosti

  • Xbox One konečne dostáva niečo, čo do dnešného dňa chýba Playstation 4

Októbrové hry pre PS Plus potešia fanúšikov netradičného multiplayeru

Októbrové hry pre PS Plus potešia fanúšikov netradičného multiplayeru

Ponuka na budúci mesiac je venovaná najmä indie nadšencom.

Po septembrovej ponuke obsahujúcej okrem iného aj dva AAA tituly sa v októbri dočkajú predplatitelia PS Plus niekoľkých nezávislých titulov.

Prvým októbrovým headlinerom pre PS4 je jedinečná kompetitívna hra pre viacerých hráčov Laser League od štúdia Roll7, stojaceho napríklad za skvelou sériou OlliOlli.

Druhým z ťahákov je Friday the 13th: The Game, hra založená na asymetrickom multiplayeri, kde sa jeden hráč zhostí úlohy zabijaka s mačetou zo známej filmovej série a ostatní hráči v úlohe bezbranných tínedžerov musia spolupracovať aby mu ušli.

Ďalšie tituly na zozname októbrových hier zahŕňajú Master Reboot (PS3), puzzle hru The Bridge (PS3, PS4, PS Vita), Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4), no za zmienku stojí najmä zaujímavý cyberpunkový indie titul 2064: Read Only Memories (PS Vita, PS4). Posledným bonusom pre predplatiteľov je Playlink párty titul Knowledge is Power.

Všetky hore zmienené tituly sú stiahnuteľné od 2. októbra. Do vtedy je ešte možné stiahnuť septembrovú ponuku vrátane Destiny 2, God of War III: Remastered a ďalších.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk