• Mali by byť DLC zadarmo? Nesúhlasím...

  • Sony chystá ďalší State of Play a konečne uvidíme The Last of Us: Part 2

  • Budeme môcť predávať digitálne hry? Možno sa chystá revolúcia!

  • 6 Batman hier zdarma! Tomu sa povie skvelá nádielka

  • RECENZIA: NHL 20 - Stále jedna a tá istá pieseň s názvom Frostbite

  • Sony chystá dve výkonnostné verzie Playstation 5. Dočkáme sa Playstation 5 Pro?

Októbrové hry pre PS Plus potešia fanúšikov netradičného multiplayeru

Októbrové hry pre PS Plus potešia fanúšikov netradičného multiplayeru

Ponuka na budúci mesiac je venovaná najmä indie nadšencom.

Po septembrovej ponuke obsahujúcej okrem iného aj dva AAA tituly sa v októbri dočkajú predplatitelia PS Plus niekoľkých nezávislých titulov.

Prvým októbrovým headlinerom pre PS4 je jedinečná kompetitívna hra pre viacerých hráčov Laser League od štúdia Roll7, stojaceho napríklad za skvelou sériou OlliOlli.

Druhým z ťahákov je Friday the 13th: The Game, hra založená na asymetrickom multiplayeri, kde sa jeden hráč zhostí úlohy zabijaka s mačetou zo známej filmovej série a ostatní hráči v úlohe bezbranných tínedžerov musia spolupracovať aby mu ušli.

Ďalšie tituly na zozname októbrových hier zahŕňajú Master Reboot (PS3), puzzle hru The Bridge (PS3, PS4, PS Vita), Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita, PS4), no za zmienku stojí najmä zaujímavý cyberpunkový indie titul 2064: Read Only Memories (PS Vita, PS4). Posledným bonusom pre predplatiteľov je Playlink párty titul Knowledge is Power.

Všetky hore zmienené tituly sú stiahnuteľné od 2. októbra. Do vtedy je ešte možné stiahnuť septembrovú ponuku vrátane Destiny 2, God of War III: Remastered a ďalších.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk