• Takto vyzerá skutočná videoherná láska: Už 18 rokov hrajú títo rodičia každý jeden deň videohru Mario Kart 64

  • Ashen - Recenzia

  • Skyrim si po novom môžete zahrať v co-ope pre 8 hráčov

  • Epic Games: Steam nie je tak dominantný ako by sa mohlo zdať

  • Steam má 90 miliónov aktívnych užívateľov a 1,6 milióna nákupov mesačne

  • Hráči na konzole Xbox sú najlepší, tvrdí štúdia

Activision: Destiny 2 sa nedarí tak, ako by sme chceli

Activision: Destiny 2 sa nedarí tak, ako by sme chceli

Naproti tomu hráči sú veľmi spokojní.

Po minuloročnom vydaní Destiny 2 si Activision spokojne hladkal plné brucho, no po vydaní prišlo vytriezvenie. Hra sa síce predávala dobre, ale stav v ktorom bola vydaná odohnal preč mnoho hráčov, nakoľko autori spravili v hre viacero ústupkov, ktoré boli smerované k tomu, aby sa hra viac páčila „casual“ hráčom.

Teraz sa však karta obrátila. Expanzia Forsaken napravila drvivú väčšinu problémov s hrou a pridala novinky navyše a väčšina komunity sa zhoduje v tom, že hra je v najlepšom stave v akom v histórii série bola. No predajne to, zdá sa, nie je až taký trhák.

Activision to prezradil akcionárom počas kvartálnej správy: „Forsaken je vysokokvalitná expanzia, ktorá pridala do Destiny 2 najlepší obsah v histórii univerza. Bohužiaľ sme však nevideli plné znovuoslovenie fanúšikov série, čo znamená, že expanzia sa predávala pod naše očakávania. Myslíme si však, že niektorí hráči sú stále vo vyčkávacom móde. Na druhej strane tí, ktorí si expanziu kúpili hrajú hru viac, ako sme čakali.“

Zdá sa teda, že Activisionu neostáva nič iné, len sa viac sústrediť na vytiahnutie peňazí z tých hráčov, ktorí hru hrajú, čo znamená väčší dôraz na mikrotransakcie. Treba len dúfať, že to nepreženú.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk