• Trust Yvi Fabric Wireless Mouse - Recenzia

  • Trust GXT 664 UNCA 2.1 Soundbar Set - Recenzia

  • Call of Duty: Black Ops 4 - Recenzia

  • Modecom Volcano 750 Gold - Recenzia

  • Trust Duet2 - Recenzia

  • Lamax X3.1 ATLAS - Recenzia

Trust Yvi Fabric Wireless Mouse - Recenzia

Trust Yvi Fabric Wireless Mouse - Recenzia

Trh bezdrôtových myší je preplnený, a preto nie je ľahké v tejto oblasti so svojím produktom preraziť. Každý už predsa videl obyčajné plastové myši. Tie na prvý pohľad už nikoho nezaujmú. Práve preto musia spoločnosti prísť s niečím výnimočným. Jednoducho musia vyniknúť. Skúšajú teda rôzne úpravy, zlepšujú parametre svojich produktov, menia ich dizajn a snažia sa ísť s dobou. Medzi známe firmy v tomto odvetví patria napríklad spoločnosti Genius, A4Tech, Trust a mnoho ďalších. Trust sa ale pokúsil o niečo prevratné alebo aspoň zaujímavo vyzerajúce. Táto spoločnosť totiž vytvorila myš, ktorej vrchnú časť pokrýva tkanina a táto recenzia bude práve o nej.

Trust GXT 664 UNCA 2.1 Soundbar Set - Recenzia

Trust GXT 664 UNCA 2.1 Soundbar Set - Recenzia

V uplynulých rokoch sa stalo trendom používanie soundbarov, najmä k televíziám, pretože dokážu zlepšiť audiovizuálny zážitok pri pozeraní filmov, seriálov a ďalších diel. Nič vám však nebráni zapojiť ho k počítaču, notebooku a pri niektorých modeloch aj k mobilnému telefónu. Ich štíhly a elegantný dizajn dokáže pri správnom výbere skrášliť každú miestnosť. Postupom času sa trh soundbarov natoľko rozrástol, že si človek už ani nedokáže vybrať. Či už chcete obyčajný 2.0 soundbar, model so subwooferom alebo celý set, ktorý zvyčajne disponuje viacerými soundbarmi, je potrebné jeho kúpu zvažovať vzhľadom na mnoho rôznych parametrov a kľúčová je aj cena, ktorá je často vysoká, pretože za kvalitný set si jednoducho musíte priplatiť. Trhu lacných soundbarov už dlhšiu dobu kraľuje spoločnosť Trust, ktorá má v ponuke hneď niekoľko modelov. My sa v tejto recenzii pozrieme na soundbar set Trust GXT 664 Unca 2.1.

Call of Duty: Black Ops 4 - Recenzia

Call of Duty: Black Ops 4 - Recenzia

Séria Call of Duty je tu s nami už pekných pár rokov. Kto si ešte pamätá jej prvé časti, dozaista so mnou bude súhlasiť, že práve tie patrili k tomu najlepšiemu, čo sme mohli kedy hrať. Všetko to začalo druhou svetovou vojnou a časom sa celý dej pomaly, ale isto presúval k moderným konfliktom. Dej zasadený do súčasnosti si však vyžaduje aj novodobý prístup. A tak sa vývojári posledného dielu série rozhodli, že vsadia úplne všetko na jednu kartu – na kartu s krycím názvom multiplayer.

Modecom Volcano 750 Gold - Recenzia

Modecom Volcano 750 Gold - Recenzia

O značke menom Modecom sme toho už na Gamesite čo to popísali a hoci bola väčšina recenzií zameraná najmä na počítačové príslušenstvo či skrinky, ponuka tejto spoločnosti je omnoho širšia. Nedávno som sa pozrel na výkon a kvalitu zdroja s označením Modecom Volcano 750 ponúkajúceho výkon 750 W s certifikáciou 80Plus Bronze, ktorý ale veľmi neuchvátil. Tentoraz u nás pristál o niečo drahší a minimálne na papieri kvalitnejší kúsok s podobným menom, ale s príponou Gold. Nie je totiž 750 wattov ako 750 wattov a vyššia účinnosť je vždy vítanou vlastnosťou, hlavne pri počítačových zostavách plných výkonných a drahých komponentov.

Trust Duet2 - Recenzia

Trust Duet2 - Recenzia

O svete bez drôtov a potrebe pripájať do zariadení akékoľvek fyzické konektory sníva množstvo ľudí už celé desiatky rokov. V množstve sfér a segmentov sa bezdrôtové fungovanie aj skutočne uchytilo, predsa len, takmer každý obyvateľ vyspelejšej krajiny vlastní mobilný telefón a niektoré šikovnejšie telefóny podporujú dokonca aj bezdrôtové nabíjanie. Podobne aj notebooky či iné formy prenosných počítačov takmer bez výnimiek disponujú niektorou z foriem bezdrôtovej komunikácie. Na druhej strane ale stále existujú segmenty, v ktorých sa bez drôtov zaobísť nedá, teda pokiaľ človek nechce platiť naozaj veľké peniaze za špecializované riešenia.

Lamax X3.1 ATLAS - Recenzia

Lamax X3.1 ATLAS - Recenzia

Nie je to prvýkrát, čo spoločnosť Lamax prináša na Slovensko športovú kameru. Tentoraz ide o entry-level, teda najnižšiu triedu kamier, ktorú má táto spoločnosť aktuálne v ponuke. Aj napriek tomu však prináša solídny základ príslušenstva a množstvo režimov snímania. Poďme sa jej teda spoločne pozrieť na zúbok.

NZXT H400i White - Recenzia

NZXT H400i White - Recenzia

Značku NZXT už počítačovým nadšencom netreba predstavovať. Ak ste o nej ešte náhodou nepočuli, dala by sa najlepšie zhrnúť dvomi slovami: funkčný dizajn. Kvalitné počítačové skrinky, chladenie a doplnky, ktoré ulahodia oku a zároveň udržia váš počítač v bezpečí pred nadmerným teplom. Takéto skrinky takmer nikdy nie sú lacné a pri NZXT je cena v porovnaní s konkurenciou väčšinou o niečo vyššia. Tentoraz sme na otestovanie dostali stredný model z trojice skriniek radu H s označením H400i a neváhali sme ho podrobiť poriadnej záťaži a pozrieť sa na všetky jeho výhody a nevýhody.

Natec Extreme Media NPB-1155 – Recenzia

Natec Extreme Media NPB-1155 – Recenzia

Elektrické zásuvky sa stávajú štandardným doplnkom sedadla ako v leteckej, tak aj v železničnej preprave, no k stopercentnému pokrytiu kabín, respektíve vagónov máme ešte ďaleko. S narastajúcim množstvom techniky, s ktorou cestujeme, sa powerbanky stali neoddeliteľnou súčasťou každej batožiny. Je aj model Extreme Media NPB-1155 vhodným spoločníkom na cesty?

Deep Sky Derelicts - Recenzia

Deep Sky Derelicts - Recenzia

Keď ste boli deti, aké boli vaše sny o budúcom povolaní? Pochybujem, že ste chceli byť profesionálni gameri, ale čo tak požiarnici alebo smetiari! Aj ja som túžil mať pod stromčekom krásne smetiarske auto... A moje sny sa naplnili. Žiaľ, len vo virtuálnej, alternatívnej a navyše procedurálne generovanej budúcnosti.

FIFA 19 – Recenzia

FIFA 19 – Recenzia

Koniec septembra sa už tradične nesie v duchu nových športových hier od EA. Zatiaľ čo séria NHL ťaží z monopolného postavenia na trhu a výrazne stagnuje, FIFA sa musí snažiť, aby ju konkurencia v podobe Pro Evolution Soccer od Konami z ničoho nič nezosadila z trónu, ako sa to stalo napríklad pred dvanástimi rokmi. Budú na obhajobu stačiť tohtoročné novinky?

Strange Brigade - Recenzia

Strange Brigade - Recenzia

Britské štúdio Rebellion už niekoľko desaťročí konštantne produkuje kvalitné tituly. Nejde o hry, ktoré by sa stali na dlhú dobu témou rozhovorov a nie sú ani ničím prelomové, každopádne sú však dostatočne kvalitné na to, aby si za roky svojho pôsobenia toto štúdio vytvorilo solídnu fanúšikovskú základňu. A keďže v posledných rokoch bola ich primárnou sériou Sniper Elite, rozhodli sa, že je čas na veľmi veľkú zmenu.

Natec Tetra 4v1 - Recenzia

Natec Tetra 4v1 - Recenzia

Na svete je množstvo ľudí, ktorí sa v technických parametroch periférií k počítaču nevyznajú, alebo len nechcú strácať čas výberom jednotlivých kúskov hardvéru, a preto sa radšej rozhodnú investovať do tzv. setov, ktoré obsahujú klávesnicu, myš a častokrát aj reproduktory alebo podložku pod myš. Práve pre takých ľudí je tu poľská spoločnosť Natec so svojím unifikovaným riešením, ktoré nesie názov Tetra 4v1. Tento set predstavuje vhodné riešenie nie len do domácností, ale aj do kancelárií.

NHL 19 - Recenzia

NHL 19 - Recenzia

Ani sme sa nenazdali a ubehol jeden celý rok. Čo by to bola za jeseň, keby spoločnosť EA Sports neprišla s novými ročníkmi jej športových hier. Okrem FIFA 19 prišla na svet aj obľúbená hokejová simulácia, ktorá u mnohých fanúšikov vyvolala pobúrenie pre absentujúce novinky či znovu chýbajúci Frostbite engine. Dokáže NHL 19 zaujať aj bez týchto žiaducich vlastností?

Forza Horizon 4 - Recenzia

Forza Horizon 4 - Recenzia

Forza Horizon je najlepšou pretekárskou sériou tejto generácia. Bodka. Nebavíme sa o tom. Pretekársky žáner patrí medzi tie, kde má Microsoft napriek dominancii Sony v tejto generácii riadne navrch a to vďaka jednému štúdiu - Playground Games. Tí totiž vedia. Dvojka bola skvelá, trojka bola v mojich očiach neprekonateľná a teraz prišla štvorka. A keď recenzujem nový diel série, vždy sa po chvíli vrátim k predchodcovi, aby som si oživil pamäť a hlavne aby som vedel, kam sa posunula hra, ktorú som považoval za neprekonateľnú.

Destiny 2: Forsaken - Recenzia

Destiny 2: Forsaken - Recenzia

Keď ste čítali moje recenzie na Destiny a jeho následné expanzie, sami ste videli, že čím ďalej, tým frustrujúcejší som z hry bol. Aj kvôli tomu, že Bungie ani po rokoch nepochopilo, že expanzia neznamená trápnu hodinovú kampaň, kde ešte navyše zrecyklujete obsah. Je to, ako keď vás niekto doma týra, no vy neviete povedať: „dosť už!“ Taký je môj vzťah s Destiny. Chcel by som prestať, ale nedá sa. A preto je pochopiteľné, že napriek tomu, že už som niekoľkokrát požiadal o rozvod (s hrou, samozrejme), nikdy som to do úspešného konca nedotiahol. Preto bol Forsaken v mojich očiach ako príchod spasiteľa, aby som sa konečne pri hraní aj bavil a necítil sa pri tom, ako keby som chodil do práce. Podarilo sa to?

Lenovo Thinkpad T480s - Recenzia

Lenovo Thinkpad T480s - Recenzia

Neexistuje ikonickejší rad notebookov ako ThinkPad. Od uvedenia prvého modelu spoločnosťou IBM uplynulo už dlhých 26 rokov. V roku 2005 táto divízia prešla pod krídla čínskeho giganta Lenovo, no veľa zásadných zmien nenastalo. TrackPoint bol zachovaný, oprava, resp. výmena komponentov, je na dnešné pomery jednoduchá a odolnosť tiež zostala na vysokej úrovni. Ako dopadol v našej recenzii najnovší zástupca T480s?

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk