• MSI Clutch GM50 - Recenzia

  • Crackdown 3 - Recenzia

  • Far Cry New Dawn - Recenzia

  • Metro Exodus – Recenzia

  • MSI Vigor GK60 - Recenzia

  • Genesis Helium 400BT - Recenzia

MSI Clutch GM50 - Recenzia

MSI Clutch GM50 - Recenzia

Spoločnosť MSI nám na testovanie zapožičala jednu zo svojich noviniek v oblasti počítačových periférií, ktorou je herná myš s označením Clutch GM50. Má za úlohu obstáť v náročnej konkurencii v cenovom segmente okolo 50 eur, v ktorom sa nachádza mnoho vydarených modelov. Výrobca ju teda vybavil kvalitným optickým senzorom a spínačmi Omron, ktoré zaručujú príjemný chod a dlhú životnosť.

Crackdown 3 - Recenzia

Crackdown 3 - Recenzia

Microsoft exkluzivita Crackdown 3 sa zapíše do dejín ako jedna z hier, ktoré boli v pravom vývojárskom pekle. Dočkali sme sa jej päť rokov po jej ohlásení a je otázne, ako dlho bola vo vývoji ešte predtým, ako bola oznámená. Po vystriedaní niekoľkých štúdií, mnohých odkladoch a vtipoch, ktoré sa na jej adresu za ten čas zozberali, je však konečne tu - a ide o dve hry v jednej.

Far Cry New Dawn - Recenzia

Far Cry New Dawn - Recenzia

Ak ste niekedy hrali predchádzajúci diel série Far Cry s číslovkou 5, isto mi dáte za pravdu, že príbeh si zaslúžil pokračovanie. Vzhľadom na to, že sa vývojári snažia trafiť do aktuálnej chuti hráčov a na konci päťky sa to bombami len tak hemžilo, najnovší diel preto zasadili do zničeného postapokalyptického sveta.

MSI Vigor GK60 - Recenzia

MSI Vigor GK60 - Recenzia

Spoločnosť MSI predstavila na minuloročnom Computex-e nové herné klávesnice, GK60 a GK80 Vigor. Nám sa do rúk dostal mainstreamový model s označením GK60, ktorý ponúka kvalitné spracovanie, či mechanické spínače Cherry MX Red. V dnešnej recenzii sa teda pozrieme, čo za cenu približne 90 eur ponúka.

Genesis Helium 400BT - Recenzia

Genesis Helium 400BT - Recenzia

Vianoce sú za nami a ak ste si pod stromček želali nové reproduktory k počítaču, alebo si chcete len urobiť radosť a zároveň neplánujete utratiť veľa peňazí, takmer zadarmo môžete mať zostavu Helium 400BT od poľského výrobcu Genesis, kde písmenká BT značia, že ide o reproduktory s podporou bezdrôtového prehrávania prostredníctvom Bluetooth.

Trust PAXO - Recenzia

Trust PAXO - Recenzia

Keďže trh so smartfónmi postihol novodobý trend odoberania slúchadlového jacku, azda najlepším riešením miesto všemocnej redukcie by boli Bluetooth slúchadlá. Do tohto trhu vstupuje novinka spoločnosti Trust s produktom Paxo, ktorý ponúka aj aktívne potlačenie hluku. Poďme sa na tento pár slúchadiel spoločne pozrieť.

Audictus Winner - Recenzia

Audictus Winner - Recenzia

Doba káblových slúchadiel už pomaly ustupuje a nastáva éra bezdrôtových zariadení. To už väčšina z nás dávno vie, a preto nie je žiadnou novinkou, že veľa firiem sa pokúša o výrobu tých najlepších a cenovo najdostupnejších slúchadiel. Okrem veľkých korporácií, ktorým sa to celkom darí, existujú aj menšie alebo menej známe firmy, o ktorých nie je toľko počuť. Niekedy sú ale na tom kvalitou svojich produktov lepšie ako veľké spoločnosti. Platí toto aj pri firme Audictus s jej slúchadlami s modelovým označením Winner, o ktorých bude dnešná recenzia?

HP Envy X360 13 - Recenzia

HP Envy X360 13 - Recenzia

Kto si ešte pamätá dobu desaťpalcových “netbookov” disponujúcich Intel Atom procesormi? Alebo síce výkonných, no niekoľko kíl vážiacich monštier, ktoré na batérii vydržali menej ako hodinu? Možnosti mať so sebou naozaj kompaktný a ľahký notebook s dostatočnou výdržou batérie, ktorý ponúkne väčší výkon ako len na bežné browsovanie po internete alebo písanie v textových editoroch a neurobí bežným ľuďom priepastnú dieru do rozpočtu, sa v posledných rokoch stále zlepšujú. Za jedným z najväčších posunov posledného roku a pol je možné vidieť spoločnosť AMD s ich mobilnými Ryzen procesormi disponujúcimi integrovaným Vega grafickým čipom, ktorý takmer konkuruje základným dedikovaným grafikám. Aj preto som sa veľmi potešil, keď k nám do redakcie dorazil vcelku nový počin od spoločnosti HP ponúkajúci veľmi zaujímavý kompromis na poli mobility, ceny a výkonu nazvaný Envy X360 13.

MSI P65 Creator - Recenzia

MSI P65 Creator - Recenzia

Po nedávnom teste nového herného notebooku Lenovo Y730 tu dnes máme konkurenciu od MSI, ktorá ale zasahuje cenovo o stupienok vyššie. Ide o model MSI P65 Creator v najvyššej možnej konfigurácii. Ponúka vyváženejšiu kombináciu hardvéru s podstatne silnejšou grafickou kartou, na druhej strane ale chýba klávesnica s RGB podsvietením, 2TB harddisk a G-sync displej. A ešte k tomu, ako už bolo spomenuté, stojí podstatne viac. Lenže MSI tento model neprezentuje len ako čisto herný stroj, ale ako kombináciu herného, multimediálneho a na produktivitu zameraného nástroja.

GIGABYTE M.2 PCIe 512 GB SSD - Recenzia

GIGABYTE M.2 PCIe 512 GB SSD - Recenzia

V prípade spoločnosti spoločnosti Gigabyte sme si už mohli zvyknúť, že od nej môžeme očakávať zaujímavé počítačové produkty z rozličných segmentov. Od samotných komponentov ako matičné dosky, skrinky, zdroje či grafické karty cez periférie ako herné klávesnice, myši alebo kreslá až po kompletné počítače typu mini-pc a výkonné notebooky. Tentokrát ale prichádza s produktom, ktorý zatiaľ hráčom pod svojou značkou neponúkala a vykračuje tak na cestu viacerých známych spoločností, ktoré sú schopné hráčom ponúknuť všetko potrebné pod jednou strechou. Novinka z dielne Gigabytu nenesie nijako zvučne znejúce meno, na papieri však ponúka veľký úložný priestor so slušnými rýchlosťami za prívetivú cenu.

Audictus Endorphine - Recenzia

Audictus Endorphine - Recenzia

Každý chce mať čo najlepší zážitok z počúvania hudby. Existuje množstvo typov slúchadiel a značiek, takže výber nie je jednoduchý. Najdôležitejšími faktormi, ktoré ovplyvňujú výber tých správnych slúchadiel sú jednoznačne kvalita zvuku, dizajn a ich určenie. Kým človek sediaci pri počítači ocení klasické veľké slúchadlá, športovci preferujú slúchadlá do uší, pri najlepšom aj bezdrôtové. Lenže bezdrôtové slúchadlá s dobrým zvukom a za prijateľnú cenu je ťažké zohnať. V dnešnej recenzii vám zhodnotíme excelentné slúchadlá za úžasnú cenu od menej známej a, povedal by som, aj trošku podcenenej firmy Audictus.

Fractal Design Define S2 Tempered Glass Edition - Recenzia

Fractal Design Define S2 Tempered Glass Edition - Recenzia

Švédsko. Krajina sobov, fjordov, nábytku Ikea, či áut značky Volvo. Pre hráčov a milovníkov funkčného, okázalého, a pritom nie prehnaného dizajnu je ale Švédsko domovom značky Fractal Design, v ktorej ponuke sa nájdu komponenty od zdrojov, cez chladenie až po počítačové skrinky. Nie je to tak dávno, čo do obchodov prišla nová generácia série Define, udávajúca trend na poli veľkých skriniek ponúkajúcich nielen rozmerný priestor, ale aj všetky možné vychytávky, ktoré dokážu fajnšmekrom a počítačovým nadšencom zjednodušiť a spríjemniť život. Skrinku s označením Define R6 sme naozaj poriadne otestovali a veľmi rýchlo nám prirástla k srdcu. Boli sme si však vedomí, že nemusí byť to pravé orechové pre používateľov bažiacich po zákazkovom vodnom chladení, pozostávajúceho zo separátnych radiátorov, rezervoárov a púmp. Preto je tu ale Fractal Design Define S2, dizajnovaná na podobných princípoch ako model R6, no s vodným chladením na mysli.

Transcend UHS-II SD 700S 32GB - Recenzia

Transcend UHS-II SD 700S 32GB - Recenzia

Do redakcie sa nám dostala naozaj zaujímavá pamäťová karta, ktorá si dala za úlohu jednoznačne tromfnúť konkurenciu cenou. Transcend UHS-II SD 700S je dostupná za približne 30 eur, no parametrami sa vyrovnáva dvojnásobne drahším modelom konkurencie. Ide iba o marketingový ťah výrobcu alebo o skutočne kvalitné príslušenstvo pre každého tvorcu multimediálneho obsahu?

TP-Link Deco M9 Plus - Recenzia

TP-Link Deco M9 Plus - Recenzia

Bývate vo väčšom dome alebo vo viacpodlažnom byte? Je pre vás prioritou stabilné pripojenie k internetu bez akýchkoľvek výpadkov aj pri presúvaní sa po vašom obydlí? Nemáte radi komplikované zariadenia, ktoré treba na správne fungovanie najprv hodiny nastavovať? Pokiaľ ste odpovedali aspoň na dve z týchto otázok áno, má pre vás TP-Link veľmi zaujímavý produkt, ktorého predchodcu sme vám predstavili už viac ako pred rokom, no teraz prichádza s radom vylepšení a ešte väčším výkonom.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk