Súťaž so štúdiom FireFly o Stronghold Crusader 2 a ich najnovšie DLC

Súťaž so štúdiom FireFly o Stronghold Crusader 2 a ich najnovšie DLC

 

Pri príležitosti vydania najnovšieho prídavku do Stronghold Crusader 2: The Templar & The Duke sme si pre vás, v spolupráci so štúdiom FireFly, pripravili sútaž o túto skvelú stratégiu, no aj o samotné DLC. Stačí zodpovedať niekoľko jednoduchých otázok a dúfať, že sa na vás usmeje šťastie. Ak ste hrali predošlé hry alebo ste aspoň fanúšikmi RTS stratégií, určite neváhajte a zapojte sa! Mala by to pre vás byť malina.

Stronghold Crusader 2 bol znovuzrodením a pokračovaním legendárnej série, ktorej vývoj sa zastavil pred niekoľkými rokmi, no vlani sme sa dočkali jej oživenia. Ako jeden z kráľov stredovekých RTS, Stronghold bol vždy jedna z najzaujímavejšie spracovaných stratégií a na rozdiel od iných konkurentov stavil svoju kartu na budovanie a dobývanie hradov, čo mu prinieslo obrovský úspech. Recenziu na Stronghold Crusader 2 si môžete pozrieť kliknutím na odkaz nižšie.

Stronghold Crusader 2 - Recenzia

 

 

 

Na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. zašlite odpovede na nasledujúce otázky a do predmetu e-mailu uveďte: Sutaz o Stronghold Crusader 2 - "vaše meno", teda príklad: "Sutaz o Stronghold Crusader 2 - Coky".

Sútaž potrvá do piatku, 3. júla, do plnoci, a bude vylosovaná v priebehu nasledujúceho dňa. Výhercovia budú upozornení e-mailom a výsledky budú zverejnené ako na Facebooku, tak aj v tomto článku.

Prvých 5 výhercov získa Stronghold Crusader 2 hru aj s najnovším DLC The Templar and the Duke a ďalších 5 získa samotné DLC. Veľa šťastia!

 

 

VÝHERCOVIA:

  • Marcel
  • Elboro
  • Jakub Čerňava
  • Carrios
  • anonieano
  • Adam Horný
  • Angie411
  • Valerie
  • Gammer

Výhercom boli zaslané ceny emailom. Gratulujeme!

          !!! SÚŤAŽNÉ OTÁZKY !!!

1. Ktoré v poradí je najnovšie DLC The Templar and The Duke pre Stronghold Crusader 2?

2. V ktorom roku bolo založené štúdio FireFly?

3. Akú novinku prináša Coop v Stronghold Crusader dva v rámci hrania v tímoch?

 

Za ceny do súťaže ďakujeme štúdiu FireFly!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk