Vyhraj XBOX ONE s Gamesite.sk a Gamescenter.sk

Vyhraj XBOX ONE s Gamesite.sk a Gamescenter.sk

 

Pár dní dozadu sme sa dohodli na novej spolupráci s eshopom Gamescenter.sk. Vy túto našu spoluprácu môžete využiť hneď teraz a zapojiť sa do súťaže, ktorú sme tu už dávnejšie nemali.

Spolu s eshopom Gamescenter.sk sme pre vás prichystali túto skvelú súťaž o Xbox ONE 500GB v hodnote cca 300 eur. K tomu dostanete aj úžasnú hru Ori and the Blind Forest. Recenziu si môžete prečítať aj u nás, a verte, že táto hra nesklame. Toto však nie je všetko. Do kompletného balíčka sme pribalili aj EA Access na jeden mesiac.

Súťaž potrvá od Nedele do Nedele (13.12.2015 do 20.12.2015) tak, aby ste si konzolu mohli rozbaliť pod stromčekom a bol to pre vás krásny darček na tohtoročné Vianoce.

Zalajkujte aj nášho partnera Gamescenter.sk na Facebooku, podporíte tým dobrý obchod a zväčšíte si tak svoje šance na lepšie, kvalitnejšie súťaže.

 

Súťaž pre vás priniesol eshop

 

 

Partner súťaže

Aby ste bol(a) zaradený(á) do súťaže, stačí vyplniť v tomto formulári všetky povinné položky a potvrdiť vo formulári odber noviniek.
1. cena XBOX ONE 500GB + hra + EA Access

 

Zobraziť súťažné podmienky

Podmienky súťaže

  1. Organizátorom súťaže je Mission GAMES, s. r.o., IČO: 46 548 645, so sídlom: Železiarenská 39, 040 15, Košice 15. Zapísaná: zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Košice 1, vložka 29527/V, značka sro. (ďalej spolu len „organizátor“).
  2. Trvanie súťaže – súťaž bude prebiehať od 12.12.2015 do 20.12.2015. Žrebovanie sa uskutoční po ukončení súťaže.
  3. Účastník súťaže - účastníkom súťaže môže byť iba fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky (ďalej len „súťažiaci"). Osoby mladšie ako 18 rokov musia byť zastúpené zákonným zástupcom. Do súťaže sa môžu zapojiť aj zamestnanci a spolupracovníci organizátora, ako aj ich príbuzní.
  4. Pravidlá súťaže - súťažiaci sa môže zapojiť do súťaže zaslaním vyplneného formulára na webe www.Gamesite.sk, v časti Súťaž. Každý formulár prejde vyhodnotením a do žrebovania o výhru budú zaradení iba tí súťažiaci, ktorí vyplnia kompletne formulár. Formulár je zverejnený na webe www.gamesite.sk, v časti Súťaž.
  5. Výherca - výhercami sa stanú súťažiaci, ktorých organizátor na konci súťaže vyžrebuje náhodným výberom spomedzi súťažiacich, ktorí vyplnili a zaslali formulár s odpoveďou na webe www.gamesite.sk, v časti Súťaž. Mená výhercov budú zverejnené najneskôr do týždňa od vyžrebovania výhercov na webe www.gamesite.sk.
  6. Výhra – výhercovia získajú cenu od spoločnosti GameExpres.sk, XBOX ONE 500GB + hra + EA Access.
  7. Iné ustanovenia - zaslaním formulára s odpoveďou na súťažnú otázku vyjadruje súťažiaci súhlas s pravidlami súťaže. Zároveň v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva organizátorovi súhlas so spracovaním osobných údajov poskytujúcich v rámci súťaže. Súťažiaci udeľuje súhlas so spracovaním a použitím svojich osobných údajov na marketingové účely organizátorom a spoločnosti Mission GAMES, s.r.o. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci súhlas s pravidlami tejto súťaže a s tým, že organizátor súťaže je oprávnený uverejniť meno, podobizeň a ostatné materiály o súťažiacich na účely propagácie súťaže v oznamovacích a masovokomunikačných prostriedkoch ako i tieto použiť na reklamné a propagačné účely organizátora a jeho ostatných súčasných a budúcich produktov bez nároku na odmenu a na neurčitú dobu.
  8. Osobitné ustanovenia - Organizátor súťaže nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek riziká a záväzky súvisiace s výhrou a jej užívaním. Súťažiaci berú na vedomie, že výhry zo stávok a hier nie je možné podľa platnej právnej úpravy vymáhať súdnou cestou.
  9. Záverečné ustanovenia - Tieto pravidlá sú uložené u organizátora súťaže a na webovej stránke www.gamesite.sk. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo tieto pravidlá kedykoľvek upraviť. Pri podozrení z manipulácie v súťaži si organizátor vyhradzuje právo daného účastníka vylúčiť zo súťaže.
Súťaž bola ukončená!

Vyžrebovanie

Súťaž sme ukončili podľa súťažných podmienok dňa 20.12.2015 úderom pol noci, t.j. všetci, ktorí sa zapojili do súťaže po pol noci sa už nedostali do žrebovania. Súťaž dosiahla krásne číslo 3282, čo je za týždeň naozaj úžasné. Žrebovali sme jednoduchým spôsobom tak ako vždy, t.j. prostredníctvom stránky random.org, ktorá náhodným výberom vybrala jedného zo súťažiacich. Ten sa stal samozrejme výhercom. Video zo žrebovania zverejňujeme nižšie pod vyhodnotením. Nie je zostrihané, ani nijako upravované.

Výhercom konzoly Xbox ONE sa teda stáva Matej Christián Kučera s poradovým číslom 2917.

Chcel by som sa taktiež poďakovať nášmu partnerovi, eshopu GamesCenter, ktorý výhru poskytol do súťaže. Výhra bude výhercovi odoslaná ihneď po zaslaní adresy.

Nakoniec by som sa chcel poďakovať všetkým fanúšikom, súťažiacim, ktorí sa zapojili do tejto súťaže, ale nevyhrali. Nezúfajte, so súťažami nekončíme a veríme, že už nabudúce to budete Vy, ktorý(á) sa stanete výhercom v najbližšej súťaži.

 

Video zo žrebovania výhercu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk