• EA ohlásilo remastery klasík Command & Conquer a Command & Conquer: Red Alert

  • V Red Dead Redemption 2 môžete stretnúť nahého muža, ktoré vychovali vlci

  • Sony posiela hráčom šeky vo výške 10$

  • Henry Cavill si za rolu Geralta zhrabne solídne peniaze

  • Trust GXT 333 Goiya - Recenzia

  • Nominácie The Game Awards 2018 boli ohlásené

Nintendo plánuje spraviť svoju online službu takú „aby stála za peniaze“

Nintendo plánuje spraviť svoju online službu takú „aby stála za peniaze“

Ohľadom online konkurencie pre Xbox Live Gold a Playstation Plus je stále dosť nejasností.

Nintendo v máji predstavilo niekoľko kľúčových vlastností ich služby Nintendo Online. Tá je zdarma, no už onedlho bude po vzore Playstation Plus a Xbox Live Gold spoplatnená. Služba bude obsahovať možnosť hrať multiplayer v hrách ako Mario Kart 8 a Splatoon 2, kolekciu NES hier s pridaným multiplayerom a cloud úložisko. Reakcia nebola veľmi dobrá a tak nastalo ticho.

Teraz sa o slovo prihlásli šéf Nintenda Tatsumi Kimishima. Ten naznačil, že pri spustení služby niekedy na konci tohto roka sa dočkáme ďalších pridaných možností. „Nintendo Switch Online umožní hráčom zúčastňovať sa kompetitívneho a kooperatívneho online hrania. Hráči budú môcť používať aplikácie na to, aby sa mohli stretnúť s priateľmi a používať hlasovú komunikáciu počas hrania, hrať obľúbené NES hry a ukladať si dáta na cloud. Pracujeme však na tom, aby sme službu vylepšili tak, aby vám za tie peniaze stála.“

Podrobnosti sme sa nedozveleli, nakoľko Kimishima povedal iba to, že pracujú na vylepšeniach, takže si budeme musieť počkať. Nintendo Switch Online má stáť 4€ mesačne alebo 20€ ročne.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk