Ste dobrí vo Falloute? Tak bývajte vo vaulte!

Ste dobrí vo Falloute? Tak bývajte vo vaulte!

 

Ak ste si mysleli, že súkromný protiatómový kryt, aký poznáme z Falloutu je iba fikcia, veľmi sa mýlite. Aj reálny svet mnohých ľudí desí a obávajú sa hrozieb ako sú živelné pohromy, teroristické útoky, apokalyptický nukleárny holokaust alebo zdraženie hier na Steame.

Spoločnosť VIVOS ponúka na svojom webe komunitné aj súkromné úkryty. Nešetrí ani strašením celosvetovými hrozbami, proroctvami a heslami ako „Čas ukáže, no ak sa niečo stane, budete mať dosť času?“. Takže ak ste pokojnej a vyrovnanej povahy, radšej si ich web ani nepozerajte. Úkryty by mali údajne prežiť akúkoľvek katastrofu vrátane výbuchu supervulkánu, solárnych búrok, zemetrasení, cunami, nárazu asteroidu a útoku naštvanej manželky.

Jeden z komplexov sa vraj nachádza aj niekde v strede Európy. Kde presne, to je zrejme tajné, no je celkom možné, že sa nachádza niekde blízko nás či dokonca priamo na Slovensku. Ktovie. 3D Model reálneho vaultu vyzerá takto:

Pohľad dovnútra je však zaujímavejší. Súkromná verzia vaultu z nehrdzavejúcej ocele vyzerá celkom luxusne. Takýto úkryt možno prepojiť s inými, a vytvoriť tak vlastnú komunitu.

Komunitný úkryt v Indiane vyzerá tiež ako štvorhviezdičkový hotel:
Schválne, nájdete podobnosti s Falloutom na tejto fotke? Napíšte do komentárov, sme zvedaví.

Aj vy máte chuť hacknúť počítač správcovi vaultu?

Treba povedať, že ako každá nadštandardná vec, aj táto „sranda“ niečo stojí. Ceny sa vraj líšia podľa toho o aký komplex či súkromný model ide. Vaše členstvo v komunitných vaultoch musí byť dokonca schválené, pričom sa berú do úvahy vaše schopnosti užitočné pre prežitie skupiny. Čosi ako známy test G.O.A.T z hry. Koľko miestenky v úkrytoch stoja nevieme, no šepká sa o sume 50 000 dolárov za osobu. Či budú na poslednú chvíľu akceptovať aj platbu v podobe 50 000 uzáverov z fliaš, nevieme.


Tak čo? Máte chuť naštartovať nukleárnu apokalypsu? Pamätajte však na to, že prežitie v takomto úkryte asi nebude v reále možné tak dlho, ako v hre. Ak sa rozhodnete, že by ste predsalen do toho šli, vo VIVOS Indiana je vraj už iba málo voľných miest, a tak ponúkajú zľavy ľuďom, ktorí sa ukážu v G.O.A.T. ako tí šikovnejší. ;)

"Rozhodnite sa už dnes, kde strávite apokalypsu! Pamätajte, "Aha, hríbik!" môže byť vaša posledná veta."

Zdroj: Gamesite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk