Výber redaktorov Gamesite.sk: Obľúbení hrdinovia z hry Overwatch

Výber redaktorov Gamesite.sk: Obľúbení hrdinovia z hry Overwatch

Overwatch je už v plnom prúde a redaktori Gamesite.sk neotáľajú a privlastňujú si hrdinov tohto titulu. Samozrejme, každý má iný meter a každý preferuje niečo iné – veď publikum je obrovské a je si z čoho vyberať. Pätica redaktorov Gamesite.sk si vybrala svojho obľúbeného hrdinu. A ktorý je ten váš?

Marek Zelienka (M41CON) – Hanzo

Mojím obľúbencom je Hanzo, ktorý je typ postavy práve pre mňa. Vždy, keď som mal na výber medzi bojovníkom, vojakom, mágom alebo lukostrelcom bol pre mňa jasnou voľbou lukostrelec takmer v akejkoľvek hre.  Luk a šíp proti ťažkým zbraniam, tiché kroky a lezenie po stenách? Áno, prosím! Vždy som preferoval tiché zabíjanie pred "Rambo" štýlom a hra Overwatch je jedna, ktorá to umožnuje. Navyše Hanzova ultimátna schopnosť je audiovizuálny smrtiaci útok, ktorý, keď je dobre mierený, zabije celý nepriateľský tím.

 

Peter Bagoňa (Potkaniak) - Reinhardt

Mojim favoritom spomedzi hrdinov Overwatch je Reinhardt. Vždy som mal rád rolu tankov a navyše hrať v FPS ultipalzerovej hre postavu, ktorá proti raketám bojuje kladivom, je šialene zábavné. Navyše Reinhardtove schopnosti spolupracujú veľmi dobre navzájom, ako aj s inými hráčmi, a keď sa vám podarí napríklad cez pol maly rozbehnúť, trafiť nepriateľov a pomôcť tak tímu k víťazstvu, je to skvelý pocit.

 

Ľubomír Celar (SgtFury) - Junkrat

Mojím najobľúbenejším hrdinom je jednoznačne Junkrat. Prvotne som tohto hrdinu počas beta testovania nemohol vystáť. Neviem prečo, možno to bolo tým, že som s ním mal pár zlých hier, alebo mi proste zo začiatku vôbec nesadol, to naozaj netuším. Keď som si prvýkrát pustil plnú verziu hry Overwatch a ako takmer každý hráč som si vybral Widowmaker. Zrazu, po pár minútach hrania, sa ku mne a mojej skupine dovalil pomocou svojej ultimátnej schopnosti Junkrat a okrem mňa zobral do večných lovíšť zvyšok tímu. Vtedy som si povedal, že to nie je možné, tohto hrdinu musím proste vyskúšať.

 

Martina Juhásová (EveNarasi) - Zenyatta

Síce ho označujú ako jedného z najťažších hrdinov v Overwatch, ale paradoxne som si práve jeho herný štýl obľúbila najviac. Dáva celkom slušný damage a heal zároveň. Správne načasovaná ultimátna schopnosť dokáže zachrániť celý tím v kritickej chvíli. No, a je to meditujúci robotický mních, pokojný za každej situácie. Kto by ho nemal rád? Avšak, občas preklínam jeho nízky život či malú mobilitu, hlavne v prípade, ak je v nepriateľskom tíme Widowmaker.

Branislav Brna (Atavius) - Soldier 76

Ok, môžete namietať, že je to safebet každého harcovníka FPS hier, ale likvidovať s prehľadom okolo pobehujúcich/lezúcich/lietajúcich členov nepriateľského tímu rýchlopalnou pulznou puškou alebo salvou rakiet má svoje čaro. Navyše 76-ka s prehľadom zvláda za chodu zastávať rôzne role v rámci tímu: Potrebujete obsadiť point? Vďaka neobmedzenému šprintu je prebehnutie mapy otázkou pár sekúnd.

Bránite oblasť s tímom a váš healer je ako vždy v nedohľadne? Žiadny problém, stačí bleskurýchlo rozložiť biotic field a v prestrelke máte so spoluhráčmi ihneď navrch. Treba vyčistiť oblasť? S tactical visor stačí vlietnuť medzi nepriateľov a kým sa stihnú spamätať, je po nich. Teda, pokiaľ nenarazíte na *cenzúra* Bastiona v poondenom sentry móde.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk