Pozrite sa, ako vyzeral stánok spoločnosti Gigabyte na Dreamhack-u

Pozrite sa, ako vyzeral stánok spoločnosti Gigabyte na Dreamhack-u

Podujatia s menom Dreamhack sú u hernej komunity nielen známe, ale takmer až uctievané. Kto ešte na takejto akcii nebol, nepochopí, ale kto si už zažil LAN párty s tisíckami spoluhráčov na tom istom mieste, vie, že tomuto zážitku sa vyrovná len máločo. Preto už dávno nie sú Dreamhack akcie iba o hraní, ale aj o spoločnostiach a produktoch, ktoré dokážu skvelý herný zážitok zabezpečiť. Na tohtoročnom Dreamhacku, ktorý sa uskutočnil minulý týždeň v nemeckom meste Lipsko (Leipzig), mali viacerí výrobcovia a herné spoločnosti svoje stánky a my sme sa pristavili pri jednom z najlepšie vybavených, ktorým bol stánok spoločnosti Gigabyte.

Gigabyte potešil hernú komunitu hneď na začiatku roka, keď vydal nové produkty do svojej prémiovej rady Aorus a tie, ako hádam nikoho neprekvapí, aj dominovali celému stánku. Od vystavených matičných dosiek priamo na stene, cez už poskladané systémy používajúce nové dosky so Z270X čipsetom, až po Aorus notebooky, na ktorých sa dal hrať Overwatch.

O týchto produktoch si môžete prečítať v článku z novinárskeho posedenia, na ktorom sme sa zúčastnili, ale týchto pár riadkov je čisto o pocitoch a zážitkoch, ktoré sme mali pri sledovaní hráčov a návštevníkov akcie. Nejeden rýchlo kráčajúci človek, ktorý iba prechádzal z bodu A do bodu B, pri Gigabyte stánku najprv spomalil, až úplne zastavil. Dosky vystavené na stene naozaj pútali pozorosť a každý si mohol z úplnej blízkosti prezrieť presné rozvrhnutie dosky a informácie o nej.

Ďalším miestom, kde sa bežne ľudia zasekávali, boli stoly s notebookmi rady Aorus, na ktorých sa poctivo strieľalo v obľúbenom FPS Overwatch. Skúsiť sme to museli tiež a hoci nemáme takmer nič natrénované, to proti AI za Genjiho išlo viac ako jednoducho.

Posledným bodom pozornosti boli vystavené počítače bežiace na Gigabyte hardvéri, z čoho jeden bol určený aj na skúšanie virtuálnej reality. Kúskom, ktoré pre Gigabyte pomohli poskladať aj renomovaní stavitelia, sa úspešne darilo ukázať, ako perfektne môže vyzerať herný počítač a že už nejde o zariadenie určené pod stôl, ale o niečo, čo môžete hrdo vystaviť na akomkoľvek mieste a stane sa to stredobodom pozornosti.

Sme veľmi vďační spoločnosti Gigabyte za pozvanie na akciu a takisto milému personálu na stánku, ktorý bol ochotný nielen pomôcť a poradiť so získavaním informácií alebo vyskúšaním si toho-ktorého kúska, ale zvládal to permanentne s úsmevom na tvári.

Ak by ste náhodou mali možnosť zavítať na akciu, akou je Dreamhack, určite tú šancu neprepásnite, lebo tá atmosféra, vystavované produkty a skvelí ľudia stoja za to. O pocitoch z celej akcie ale napíšeme ďalší článok.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk