Vianočné hranie podľa redakcie Gamesite.sk

Vianočné hranie podľa redakcie Gamesite.sk

 

Neviete, čo budete cez sviatky hrať? Inšpirujte sa výberom našich redaktorov, ktorí Vianoce využijú tým správnym spôsobom – herne. 

Sviatky pokoja konečne nastali a pre nás v redakcii Gamesite.sk to znamená, že sa počas voľných dní môžeme konečne dostať k našim obľúbeným hrám, vyskúšať nové tituly alebo napraviť staré resty. Čo si teda zahrajú redaktori počas herných vianočných sviatkov? Dozviete sa v nasledujúcich riadkoch.

Róbert Gabčík - redaktor

Každé Vianoce hrávam Alien: Isolation, odkedy vyšiel. Už keď som bol malý chlapec, zobudil som sa medzi sviatkami a nemohol zaspať, išiel som pozerať TV. Išiel tam Votrelec 1 a 2 po sebe. Idylka, stromček blikal, vonku snežilo a ja pod dekou pozerám jedným okom. Odvtedy je Votrelec môj vianočný film (spolu so Smrtonostnou pascou 1 a 2). Odkedy vyšiel A:I, cez sviatky nehrám nič iné.

Ľubomír Čelár - redaktor

Heroes of the Storm - vďaka Zimnému eventu sa opäť tejto MOBA hry neviem nabažiť a určite si ju cez Vianoce zahrám. Množstvo zimných skinov, zaujímavý zimný brawl - čo viac by som si mohol priať.

Steep Road to the Olympics - Čo by to boli za Vianoce bez snehu! A keďže vonku o snehu ani nechyrovať, určite si zahrám nové rozšírenie do hry Steep, kde sa do sýtosti na snehu vybláznim. A zároveň budem dúfať, že aj vonku už konečne nasneží!

Jazz Jackrabbit Holiday Hare - Každý jeden rok si cez vianočné sviatky zahrám túto hru so zeleným zajacom v hlavnej úlohe. Pre mňa ide o najlepšiu možnú hru, ktorú si môžete na Vianoce zahrať. Neveríte? Vyskúšajte!

Maroš Goč - redaktor

Tieto Vianoce budem, tak ako to mám, koniec koncov, vždy počas Vianoc v pláne, dobiehať resty. Vzhľadom na to, že už nemám toľko času, zameriam sa tentokrát len na jednu hru. Tou je Prey, na ktorý sa už veľmi teším. Samozrejme, je veľa titulov z toho roku, ktoré by som chcel dohrať, napríklad ako Divinity: Original Sin 2, no na to, aby som to všetko zvládol, by som potreboval niekoľko Vianoc za sebou. Takže za mňa je to Prey.

Peter Pavlík - redaktor

Pred pár dňami som mal po dlhom čase konečne čas sa vyvaliť len tak na gauč, a tak som spustil Nier: Automata, po ktorom som pokukoval už od jeho vydania. Zatiaľ sa zdá, že ide o hru šitú pre mňa, takže tieto sviatky sa pre mňa budú niesť v hack’n’slash duchu s príchuťou existencionalizmu.

Okrem toho plánujem oprášiť aj Vitu, keďže budem mnoho času tráviť mimo dosahu domácej konzoly. Na ňu vyšiel tento rok Undertale, ktorý ma síce zatiaľ obchádzal, no javí sa ako ideálna jednohubka na sviatky.

Mário Lorenc - zástupca šéfredaktora pre sekciou novinky

Sviatky trávim na dedine, takže mám pri sebe len notebook a zúfalé prianie, aby nevypadával internet. Všetky herné novoty budem musieť oželieť. Momentálne plánujem už po stýkrát rozohrať Zaklínača od prvého dielu, ale chcem konečne dohrať aj The Longest Journey, ktoré som druhýkrát načal vo vlaku do Prahy, keď som cestoval na PS Nation 2017. Ale asi to celé skončí simulátorom jedenia koláčov ako každý rok. :)

Martina Juhásová - redaktorka

Deus Ex: Mankind Divided - Po roku čakania som konečne našla čas a dostatočne výkonný stroj, aby som sa vrátila k príbehu môjho milovaného Adama Jensena.

Overwatch - Táto "novinka" od Blizzardu mi prirástla k srdcu, a preto si nesmiem nechať ujsť špeciálny vianočný event. Už len dostať ten skvelý legendárny Hanzo skin.

Lukáš Bátora - redaktor

Počas tohtoročných sviatkov si určite zahrám Tom Clancy's: The Division v kooperácii s kamarátom, keďže nás oboch bavia grind hry. Ak by ma Division omrzel, zvolím staré dobré League of Legends.

Ľubomír Lazor - redaktor

Tak, ako hlavnú hru týchto Vianoc budem hrať Call of Duty Black Ops 3. Hlavne kvôli kamarátom, ktorí si zaobstarali Xboxy a na tejto hre sme sa zhodli, že si zahráme ako prvú spolu. Ako oddychovku/y budem striedať tituly z Forza série - Horizon 3 a Motorsport 6.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk