TOP 5: Toto je zoznam piatich hier, ktoré zabavia a sú úplne zadarmo

TOP 5: Toto je zoznam piatich hier, ktoré zabavia a sú úplne zadarmo

 

Vravíte si niekedy, že nemáte čo hrať aj keď máte plnú knižnicu hier? Že ste všetky prešli a nemáte na ďalšie peniaze? No tak to si potom pozrite tento zoznam piatich hier, ktoré sú úplne zadarmo a zabavia na dlhé chvíle.

5. Fortnite

Aktuálny kráľ všetkých platforiem je pravdepodobne hra Fortnite. Obľúbený battle royale mód je dnes už takmer všade (dokonca aj na mobiloch) a neustále sa teší veľkej obľube. Hoc ide o veľmi jednoduchý princíp, našiel si na svete kopec priaznivcov. Lietajúci dopravný prostriedok vás vyhodí na obrovský ostrov, na ktorom sa neustále zmenšuje rádius. Vy sa, samozrejme, môžete pohybovať iba v danom kruhu, inak vaša postavia zomrie. Okrem toho musíte hľadať zbrane, vyhýbať sa nepriateľom, či budovať jednoduché opevnenia.


4. Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic je MMORPG zo sveta Hviezdnych vojen. Hra ponúka veľké množstvo obsahu zadarmo, no nebráni sa ani mikro-transakciám. SWTOR približne v roku 2012 prešiel na free-to-play model a tak je prístupný pre všetkých úplne zadarmo. A že to je celkom dobré MMORPG!


3. Paladins

Paladins je akčná strielačka, ktorá by ako z oka vypadla hre Overwatch. Alebo naopak? Krásna grafika, príjemná hrateľnosť a možnosť hrať s priateľmi. Čo viac si priať? Samozrejme, nech to je zadarmo. A verte či nie - je!


2. Warthunder

Hra Warthunder je veľmi netradičná online hra. Budete v nej môcť ovládať nielen tanky, ale aj lietadlá a navyše aj lode. Hra ponúka veľké množstvo modelov, zábavy na celé hodiny a nemusíte do nej vraziť ani jeden cent. Teda, ak nechcete.


1. Heroes of the Storm

A na záver nemôžeme zabudnúť ani na obľúbené MOBA hry. V tomto type hier sa ujmete role jedného z vybraných hrdinov a bojujete na mape proti nepriateľom. MOBA hry sú veľmi strategicky a takticky založené a tak si budete musieť dávať pozor na to čo robíte. Dôležitá je však kooperácia svojimi spoluhráčmi. Hra Heroes of the Storm v sebe skĺbuje všetky univerzá od Blizzardu a tak tu nájdeme hrdinov nielen z World of Warcraft, ale aj z Overwatch, či Starcraftu. Navyše, HOTS je veľmi dobre spracovaná, graficky nenáročná a zároveň pekne vyzerajúca videohra. Zadarmo ju berieme všetkými desiatimi!


Aj vy poznáte nejakú Free-to-play hru, ktorá stojí za to a nespomenuli sme ju tu? Dajte nám vedieť do komentárov!


Zdroj: GameSite.sk

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk