Varili sme tie najlepšie videoherné recepty #1

Varili sme tie najlepšie videoherné recepty #1

 

Máte hlad, no nechce sa vám preč z videoherného sveta? Táto rubrika je niečo pre vás!

Keďže je jedlo neoddeliteľnou súčasťou každej videohry, rozhodli sme sa v redakcii, že vyskúšame niektoré videoherné recepty. Že je to zbytočnosť? Možno! Ale my sa v redakcii aspoň dobre najeme , ako to robia postavy v hrách World of Warcraft, či Fallout!

Ako prvý recept sme si zvolili „Skewed Peanut Chicken“ alebo po našom „Kurací špíz s arašídovým maslom“ . Tento recept isto poznajú mnohí hráči hry World of Warcraft. Prvý krát sa objavil v rozšírení Mists of Pandaria. Recept sme našli v kuchárskej knihe World of Warcraft: Oficiálna Kuchárka. Túto knihu nájdete za veľmi výhodnú cenu napríklad v obchode GameExpres.sk. Obsahuje množstvo receptov zo spomínanej hry. Či už chutných, alebo takých, na ktoré si musíte spraviť chuť vy. Príprava sa skladá v podstate z troch častí. Najprv si musíte namarinovať kuracie prsia v špeciálnej sójovej marináde a pripraviť sladkú arašídovo-karí omáčku. Keď to celé budete mať hotové, uvaríte si k tomu ešte aj prílohu. My sme si zvolili klasickú prílohu – ryžu. Po namarinovaní kuracie prsia grilujete, polejete omáčkou a podávate – aké jednoduché! A keďže kuracie prsia mali byť podávané ako špízy, neuveríte čo sa stalo. V celej našej redakcii sme nevedeli nájsť jediné „špajdle“! Uverili by ste tomu?

A ako to chutilo a vyzeralo?

Verte či nie, všetci sme si na kuracích prsiach pochutnali. Niektorým z nás to pridalo zdravie, iným zas silu, ale všetkým to zaplnilo bruchá. A tí, čo to jedli najdlhšie, majú z nejakého čudného dôvodu veľmi kritické útoky. A hoci jedlo nevyzeralo presne ako na obrázku, chutilo oveľa lepšie ako sa na prvý pohľad zdalo.

A čo nás čaká nabudúce? Z rovnakej kuchárskej knihy sme si vybrali ďalší videoherný recept v podaní „Clam Chowder“ alebo inak „Polievka z mušlí“.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk