Najnásilnejšie hry odohrávajúce sa počas Vianoc

Najnásilnejšie hry odohrávajúce sa počas Vianoc

 

Obsah článku

Krvavé a násilné Vianoce sú skrátka fajn.

Vianoce sú sviatkom radosti, dobra a pokoja. Všetci sa máme radi, všade vidíme úsmev na perách a odvšadiaľ sála hrejivý pocit šťastia. Jednoducho radosť žiť. Hráči prežívajú tieto dni trocha inak ako zbytok planéty. V hrách totiž aj počas Viacno viac ako len radi masakrujeme stovky zloduchov, ničíme, čo vidíme a zabíjame doslova všetko, čo dýcha.

Nedá sa ale zároveň povedat, že by sme si ani počas týchto činností sviatky neužívali. Ved tak ako nám dušu poteší nádherný darček pod vianočným stromčkom, tak isto nám úsmev vyčarí mozog nepriateľa rozpľasnutý na stene a dym vychádzajúci z ústia brokovnice dokumentujúci dobre vykonanú prácu. Či už spievame známe koledy, či už pálime človeku guľku do hlavy, stále v sebe citíme tú pravú vianočnú pohodu a máme sa dobre. Vianoce sú proste fajn.

Keď sme už všetci tak príjemne naladení, pozrime sa na tie najnásilnejšie hry, ktoré sa odohrávajú počas tých najsrdečnejších sviatkov. Vôbec nepochybujem, že ich budete poznať úplne všetky, a vôbec nepochybujem, že ste ich všetky už aj hrali. Preto berte tento rebríček aj akousi nostalgickou prechádzkou, nakoľko nostalgia k Vianociam proste patrí.

V mene všetkých kolegov a celej redakcie Gamesite Vám taktiež želám Násilné Vianoce plné pixelovatej krvi a polygónových odtrhnutých hláv.

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk