Ktorý film založený na videohre je podľa vás ten najhorší?

Ktorý film založený na videohre je podľa vás ten najhorší?

 

Nie každý film musí naozaj stáť za to, aj keď je založený na videohernej predlohe!

Samozrejme! Všetci čakajú, že u nás v redakcii sa zhodneme na tom, že filmy Uweho Bolla, ktoré sú založené na videohrách sú tie najhoršie! A asi by sme klamali, keby sme povedali, že patria medzi najlepšie. Veď taký Far Cry, Alone in the Dark, či BloodRayne by si isto zaslúžili filmy, na ktoré sa dá pozerať dlhšie ako desať minút. No je mnoho ďalších filmov, ktoré by si ešte zaslúžili, keby boli vo výrobe o niečo dlhšie. Mimochodom! Po vyslovení mena Uwe Boll sa za mnou zastavil práve náš redaktor Ján, ktorý sa na film Far Cry naozaj tešil. Veď videoherná séria je celkom podarená, nie? Žiaľ, keď Ján film videl ostal naozaj sklamaný!  Rovnako na to bol aj náš redaktor Róbert ktorý dodal: "Neviem ani ako som sa k tomu dielu dostal, no to bola tragédia. Videl som veľa zlých filmov a veľa uvidím ale toto je v mojom rebríčku top 5 zlých filmov celkovo. Hold, je to škoda, Far Cry 1 je doteraz jedna z mojich obľúbených hier a je smutné, že nemá poriadny film. V tomto prípade radšej žiadny..."

Ja osobne si pamätám na film Super Mario Bros. Ten som ako dieťa doslova a dopísmena žral. No prešlo niekoľko rokov a keď som ho videl opäť v hlave mi ostali iba jedno slovo  - PREČO? Prečo keď herci videli scenár, neotočili sa na päte a nešli radšej niekam inam? Prečo majú Goombovia také malé hlavy? Prečo... Rovnako si spomínam aj na to, keď som v televízii videl film Tomb Raider. Teda, nemyslím ten najnovší, ale ešte ten starší s Angelinou Jolie. Pamätáte si ešte na to, ako Angelina päsťou vrazila pod vodou žralokovi do čumáku? Uff! A tí starší majú určite vo svojej pamäti vryté bojové scény z filmu Mortal Kombat z roku 1995. Ak ste na tomto filme vyrastali, istotne sa vám bude páčiť. No ak si ho pozriete opäť určite mi dáte za pravdu, že nepatrí medzi tie, ktoré by ste si pozreli opäť a opäť. Alebo sa mýlim?

Šéfredaktor Dominik na otázku ktorý film podľa videohry je podľa neho najhorší odpovedal striktne - Doom! Všetci sme čakali neskutočnú akciu. Tá vo filme aj prišla, no akosi to celé do kopy nesedelo a nezachránil to ani slávny Dwayne Johnson.

Dajte nám vedieť do komentárov, ktorý film bol ten váš najobľúbenejší a či sa naše jednoduché hodnotenie niektorých filmov zhoduje s vašim!

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk