Hola, holá, škola volá - aký videoherný zážitok z tohto leta vám v mysli ostane naveky?

Hola, holá, škola volá - aký videoherný zážitok z tohto leta vám v mysli ostane naveky?

 

Leto a prázdniny sú pomaly fuč. No spomienky nám nikto nezmaže. Najmä vtedy, ak sme sa stali našimi vysnívanými hrdinami!

I keď nie sme už všetci školopovinní, s letom máme spojené vždy jedno a to voľno. A čo robí taký hráč videohier v lete? Samozrejme, hrá videohry. A nás tentokrát zaujíma, aký najlepší videoherný zážitok ste toto leto zažili vy? Ktorá hra vás nahnevala a ktorá vás totálne pohltila? Alebo ste tentokrát vsadili na nostalgiu a zahrali ste si niečo klasické ako napríklad Fallout 2, či obľúbené RPG Baldur's Gate? U nás v redakcii to bolo najmä v znamení videohry World of Warcraft: Classic, ktorá nám priniesla skvelý retrozážitok. Leto sme odštartovali skvelou pretekárskou hrou Crash Team Racing. Taktiež sme si zahrali nové DLC do The Elder Scrolls Online, či sme sa rozplývali nad Doom 25th Anniversary kolekciou.

Všimli ste si, že kopec videohier tento rok vsádzalo najmä na nostalgiu a retro? Otázkou však ostáva to, ktorá videohra toto horúce leto bola vašou najlepšou? Dajte nám vedieť do komentárov, sme zvedaví!

Zdroj: GameSite, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk