Tieto videohry by nemali chýbať pod vianočným stromčekom žiadneho hráča

Tieto videohry by nemali chýbať pod vianočným stromčekom žiadneho hráča

 

Poznáte to, Vianoce pomaly ale isto klopú na dvere a vy máte doma fanúšika videohier. Vám dochádzajú cenné dni ba až hodiny a stále neviete, ktorú hru mu máte kúpiť tak aby ste ho potešili? Je toľko titulov a tak málo času. No nezúfajte! My vám poradíme, čo pod stromčekom rozžiari oči aj tomu najvyberanejšiemu hráčovi.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Novinka z dielne štúdia Respawn, ktorá si ihneď získala srdcia fanúšikov sveta Star Wars. Dostanete sa do kože chlapíka menom Cal a prežijete neobyčajné jediovské dobrodružstvo v časoch keď to bolo práve pre Jediov ťažké. Využijete Silu, svetelný meč a najmä zapojíte svoje mozgové bunky pri riešení logických hádaniek. Hra pod stromček ako stvorená!


Need for Speed: Heat

Ak máte doma pretekára a „autíčkára“ táto hra je preňho ako stvorená. Nové NFS obsahuje kopec zaujímavých mechanizmov, širokú paletu áut a možnosti úprav. Taktiež sa môže majiteľ tejto hry tešiť na veľkú mapu, po ktorej svojho virtuálneho tátoša dostatočne prevetrá.


Call of Duty: Modern Warfare

Najnovšia bojová simulácia Call of Duty sa teší veľkej obľube najmä preto, že priniesla späť obľúbené postavy a v podstate reštartovala dané univerzum. Call of Duty: MW (2019) obsahuje skvelú kampaň, vynikajúci multiplayer a perfektnú hrateľnosť.


Death Stranding

Death Stranding bola najočakávanejšou hrou tohto roku. Teda ak nie vôbec desaťročia. Hideo Kodžima okolo tejto hry spravil ten správny humbuk a tak celý svet šalel. Hra je to naozaj komplexná a tak zaujme najmä hráčov, ktorí pri jednej hre dokážu stráviť dlhé-predlhé hodiny a radi preskúmavajú každý kúsok sveta. Death Stranding sa už teraz zapísal do análov videoherného sveta.


The Outer Worlds

Z dielne Obsidian Entertainment prišla hra The Outer Worlds ako blesk z jasného neba. Štúdio má za sebou skvelé hry a tak hneď bolo jasné, že toto bude zaujímavý kúsok. The Outer Worlds je vhodná najmä pre fanúšikov Fallout sveta. Nájdeme tu unikátne zbrane, vtipné hlášky, vynikajúci humor a taktiež skvelé easter eggy.


Disco Elysium

Disco Elysium je znamenité RPG s neobyčajným scenárom a perfektným príbehom. Hra sa zameriava na psychológiu, ktorá je pozoruhodným spôsobom implementovaná do RPG systému. K tomu sekunduje krásny vizuál hry, podmanivá atmosféra a to všetko do kopy nám dodáva jednoznačne jedno z najzaujímavejších RPG hier v súčasnosti.


FIFA 20

Máte doma športového fanúšika? Tomu v jeho videohernej zbierke nesmie chýbať futbalový titul FIFA 2020. Ta už ako každý rok prináša skvelý príbehový režim a neuveriteľnú simuláciu futbalu. Najnovší ročník by nemal žiadnemu športovcovi určite chýbať.


NHL 20

Pri športe ešte ostaneme. Rovnako ako FIFA tak aj NHL prišiel s novým ročníkom. Síce bez Frostbite enginu, no za to so zaujímavými vylepšeniami, ktoré hru opäť posúvajú o malý krôčik vpred. Hra dostala do vienka nové animácie striel, nových komentátorov a vynikajúce dynamické akčné zábery. Ak máte doma skôr hokejistu, s novým NHL 20 chybu určite nespravíte.


A Plague Tale: Innocence

Tento rok na svetlo sveta prišla aj nezvyčajná videohra, ktorá nás chytila za srdce. Obsahovala skvelý príbeh plný zvratov, dobové zasadenie a výborné dialógy. Rovnako sme sa v nej mohli tešiť na nádherný vizuál a hudobný sprievod. Ak máte doma dobrodruha, A Plague Tale: Innocence je niečo, čo by mal mať.


Judgment

Vždy ste chceli mať doma detektíva? Vynikajúca akčná hra Judgment nás zavedie do prostredia mafie a zločinu. Spolu s dynamickými súbojmi a otvoreným svetom sa môžeme tešiť na neobyčajný zážitok z hrania. Hra zaujme najmä fanúšikov japonského sveta.


Metro Exodus

Na začiatku roku sme mali možnosť vrátiť sa do postapokalyptického Metra. V ňom sme opäť objavovali nezvyčajné veci, ktoré si na nás zničený svet prichystal. Metro Exodus má pútavý príbeh, sympatické postavy a sandboxové mapy. Navyše obsahuje aj českú lokalizáciu, takže sa v nej nik nestratí!


LEGO hry

Obchod ProGamingShop si pred Vianocami pripravil zaujímavý výpredaj LEGO hier. Tie sú určené či už pre malých, ale aj veľkých hráčov. Nájdeme tu LEGO hry ako Jurrasic World, Harry Potter, či Avengers a mnoho ďalších. Tu si určite vyberie každý!


Neviete, čo váš hráč doma má ale má PlayStation 4?

V tom prípade je najlepším riešením venovať hráčovi kredit na jeho obľúbenú platformu. Na PlayStation Store existujú rôzne kupóny s predplateným množstvom peňazí a tak môžete nechať výber na hráča. Rovnako môžete majiteľovi PlayStation 4 kúpiť členstvo v Plus klube, ktoré mu zaručí každý mesiac prístup k novým hrám zadarmo.


Neviete, čo váš hráč doma má ale má Xbox One?

Rovnako ako pri PlayStatione aj Xbox One ponúka kopec kupónov. Či už vo forme členstva v Gold klube, alebo vo forme peniazov. A niekedy je najlepšie nechať vybrať si samotného hráča, súhlasíte?


Neustále váhate a neviete čo kúpiť?

🤔 Tak v tom prípade nám napíšte do komentárov a určite vám odpíšeme a poradíme vám! A veríme tomu, že do takejto „porady“ sa zapoja rovnako aj naši čitatelia.

Zdroj: Obrázok: Blizzard (Heroes of the Storm)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk