Čo vás na Gamesite najviac zaujalo v roku 2019? To najčítanejšie v kocke

Čo vás na Gamesite najviac zaujalo v roku 2019? To najčítanejšie v kocke

 

Pokračujeme v rekapitulácii končiaceho sa roka 2019.

V prvom rade by som sa vám chcel od srdca poďakovať. Obsah na Gamesite.sk tvoríme v prvom rade pre vás a snažíme sa vám poskytovať čo možno najlepšie informácie zo sveta hier. Bez vás by to nemalo zmysel a budeme sa snažiť byť ešte lepší.

Chcel by som sa s vami preto podeliť o články, ktoré si získali vo vašich očiach najväčšiu popularitu. V prvom rade ale fakty.

Vďaka vám sme medziročne v čítanosti stúpli o neuveriteľných 144,9% a počet užívateľov, ktorí si to namierili na náš web sa zvýšil o 65,3%.

Dokopy sme vám počas roka priniesli 4432 článkov, či už išlo o tematické články, recenzie, novinky alebo komentáre

Poďme teda na to, čo vás najviac zaujalo

Call of Duty Modern Warfare

Popularitu si na našej stránke získala hra Call of Duty Modern Warfare a to vďaka dvom nie až tak herným veciam. Prvý článok, ktorý hovorí o malom probléme s historickými udalosťami v hre a druhý zas o tom, že niekto v štúdiu si tak trochu pomýlil slovenskú vlajku


Playstation 5

Vašu pozornosť si pochopiteľne vyslúžila aj konzola Playstation 5 okolo ktorej sa toho v roku 2019 šuškalo skutočne veľa. Oficiálne informácie striedali rôzne leaky a „overené informácie,“ my sme o nich písali a vy ste čítali


Xbox Series X

Zaujal vás aj nový Xbox, ktorý sme počas roka poznali pod názvom Project Scarlett a následne sme sa dočkali aj oficiálneho názvu, ktorý je Xbox Series X.


Fortnite

Populárnou témou bola aj najpopulárnejšia Battle Royale hra a to hlavne okolo obdobia konca prvej série hry a začiatku druhej, kedy sa štúdiu Epic Games podaril skutočne husársky kúsok.


To najhoršie v roku 2019

Zaujal vás aj článok v ktorom sa nachádzal zoznam tých najhoršie hodnotených hier na Metacritic za rok 2019.


Playstation 4

Veľký ohlas získal aj článok, v ktorom vám náš redaktor Robo porozprával, ako ho Sony donútilo vymeniť klasickú PS4 za Pro verziu konzoly.


Zaklínač

Samozrejme, priestor dostal aj seriálový Zaklínač, kde ste sa začítali do mnohých článkov s touto tematikou. Tu je zopár


Skyrim

Áno, v roku 2019 je stále populárny aj Skyrim. Tentokrát však v značne faceliftovej podobe a s 8K textúrami.


Google Stadia

Aj Google prispel svojou trochou k rebríčku najčítanejších článkov a to svojou službou Google Stadia, ktorá sa zatiaľ nesie v dosť...zmätočnej podobe. Nevadí. Snáď Googlu vyjde rok 2020 lepšie.


Half-Life: Alyx

Svoju silu má v roku 2019 stále aj séria Half-Life a tá sa dostala do rebríčka vďaka nedávno ohlásenej VR hre Half-Life: Alyx.


Diablo IV

Zabodovalo aj Diablo IV. Blizzard síce ohlásením neprekvapil, no hra sa zatiaľ javí skvelo a popularita série sa odrazila aj na čítanosti.


Electronic Arts

A nechýba ani naše obľúbené EA. Tentorkát vás zaujal článok o tom, ako sa vydavateľ dostal do Guinessovej knihy rekordov. Aj keď ide o rekord s ktorým sa asi nebudú veľmi chváliť.


Cyberpunk 2077

A nakoniec je tu Cyberpunk 2077. V zozname čítanosti hra atakuje vrchol no tento jeden článok vás zaujal najviac.


RECENZIE

Z recenzií vás najviac zaujala tá na hru Death Stranding, no bodovalo aj Metro Exodus a FIFA 20

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk