Začiatok roka 2020 bude pomalý, no niekoľko hier stojí určite za vašu pozornosť

Začiatok roka 2020 bude pomalý, no niekoľko hier stojí určite za vašu pozornosť

 

A opäť sa rozbieha videoherný kolotoč.

Asi nikto nečakal, že v prvom mesiaci roka 2020 sa dočkáme štedrej hernej nádielky, nakoľko drvivá väčšina vydavateľov čaká so svojimi hrami na ďalšie mesiace a preto je január taký pozvoľný. To však neznamená, že budeme úplne na suchu, pretože niekoľko zaujímavých hier by nemalo uniknúť vašej pozornosti.

Monster Hunter World: Iceborne

Po vydaní expanzie Iceborne na konzolách sa konečne dočkajú aj PC hráči a tí sa skutočne majú na čo tešiť. Nové monštrá na lov, hromada nových prostredí a herných mechaník a to všetko v úplne novom prostredí sveta Monster Hunter. A ak náhodou pochybujete o tom, či je hra pre vás, tak vám odporúčam prečítať si našu recenziu na konzolovú verziu tejto expanzie.


Dragon Ball Z: Kakarot

Fanúšikovia akčných RPG hier a Dragon Ball Z sa môžu už v januári tešiť na unikátne spojenie týchto dvoch do jedného celku s názvom Dragon Ball Z: Kakarot. V hre sa dočkáme úplne novej hrateľnej postavy s názvom Bonyū a hru vyvíja štúdio CyberConnect2, ktoré nám napríklad prinieslo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.


Kingdom Hearts 3: Re Mind DLC

Oceňovaná RPG hra Kingdom Hearts 3 sa v januári dočká veľkého rozšírenia s názvom Re: Mind, ktoré prinesie úplne nový príbeh, ktorý Sora zavedie do Keyblade Graveyard, kde bude musieť nájsť sedem strážcov svetla. Okrem toho budú môcť hráči objaviť dve nové formy Keyblades, nové príbehové cutscény, nových bossov a možnosť zmeniť postavu.


Journey to the Savage Planet

Hra, za ktorou stoja bývalý tvorcovia sérií Assassin’s Creed a Far Cry prichádza v podobe akčnej hry s dôrazom na preskúmavanie prostredia, kde budete môcť v solo alebo kooperatívnom móde preskúmavať štyri rôzne biómy planéty AR-Y 26. Svet totiž skrýva veľké tajomstvá a je na vás, aby ste ich odhalili.


Warcraft III: Reforged

  • Dátum vydania: 28. január
  • Platformy: PC

Warcraft III asi netreba predstavovať nikomu. Legendárna strategická hra od Blizzardu dostane nový grafický kabát a veľké množstvo zlepšení, ktoré ju posunú do súčasnosti. Asi nikto nepochybuje o tom, že nás čaká kvalitný zážitok s veľkou dávkou nostalgie.


Pillars of Eternity 2: Deadfire

Skvelá RPG hra od štúdia Obsidian sa po takmer roku a pol strávenom na PC platforme dostáva aj na obrazovky konzol a uvidíme, ako sa autori popasovali s portom poctivej izometrickej RPG na gamepad. Veríme však, že to zvládnu a dočkáme sa kvalitného portu jednej z najlepších RPG hier roka 2018.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk