E3 2020 bola síce zrušená, no bez herných udalostí neostaneme. Tu je aktuálny prehľad všetkých

E3 2020 bola síce zrušená, no bez herných udalostí neostaneme. Tu je aktuálny prehľad všetkých

 

Všetko je však v pohybe.

Zrušenie E3 2020 prinieslo vrásky na čelo rôznych spoločností, ktoré tak museli vymyslieť náhradný program herných udalostí, ktoré budú taktiež vo veľmi obmedzenom režime. Žiadne veľké publiká, žiadne ovácie a skôr sa môžeme pripraviť na virtuálnych divákov, ako počas GDC prezentácie Sony z marca tohto roka.

Každopádne, momentálne to vyzerá, že zrušenie E3 možno nebude až tak odveci. Totižto udalosť, ktorá bola napchaná do niekoľkých dní sa zmení na mnoho udalostí roztrúsených počas celého leta.

Treba však upozorniť, že kvôli neistej situácii vo svete sa môžu ešte tieto udalosti zmeniť. Článok však budeme pravidelne aktualizovať a upravovať podľa vývoja situácie.

„Nie-E3 2020“ Program:

Guerilla Collective – 6. jún 2020 od 19:00 nášho času do 8. júna 2020

Táto online udalosť by nám mala predstaviť veľké množstvo prevažne menších hier, no účasť na podujatí potvrdilo aj štúdio Larian Studios so svojim Baldur’s Gate III


Paradox Insider – 6. jún 2020 od 20:30 nášho času

Prezentácia vydavateľa Paradox Interactive, ktorý plánuje vydať hry ako Crusader Kings 3, Empire of Sin a Vampire: The Masquerade Bloodlines 2


PC Gaming Show – 6. jún 2020 od 21:00 nášho času

Každoročná PC Gaming Show príde aj tento rok a to aj napriek zrušeniu E3 2020. Čaká nás teda veľa hier a prezentácií, ktoré sa budú týkať primárne PC hrania


Future Games Show – 6. jún 2020 od 23:30 nášho času

Čakajú nás exkluzívne trailery, ohlásenia a bližšie pohľady na AAA hry, indie hry a sústreďovať sa bude na súčasné a next-gen konzoly, smartfóny a stremovacie platformy


Cyberpunk 2077 – 11. jún 2020

Prezentácia jednej z najočakávanejších hier tohto roka príde vo štvrtok, 12. júna. Čas je zatiaľ neznámy, no v momente ako ho budeme vedieť vás o ňom budeme informovať.


EA Play 2020 – 12. jún 2020 od 1:00 nášho času

EA k nám príde so svojou tradičnou nádielkou športových hier, no počuli sme, že možno sa nám ukáže aj remaster Mass Effect trilógie.


Tennocon 2020 – 11. júl 2020

Tradičné stretnutie všetkých fanúšikov hry Warframe, ktoré však tentokrát prebehne čisto v digitálnej podobe.


Ubisoft Forward – 12. júl 2020 od 21:00

Tradičná E3 prezentácia Ubisoftu sa v tomto roku netradične presunula na mesiac júl, no Ubisoft chystá poriadnu nálož hier na ktorú sa asi oplatí počkať. Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Rainbow Six: Quarantine, Watch Dogs: Legion či Gods and Monsters.


Opening Night Live – 27. august 2020

Začiatok show Gamescomu, ktorý sa bude konať výhradne v digitálnej podobe v auguste sa začne tak ako minulý rok podujatím s názvom Opening Night Live, ktorý bude uvádzať Geoff Keighley.


Špekulované podujatia

Medzi oficiálne nepotvrdené, no špekulované podujatia patrí oficiálna Playstation 5 prezentácia od Sony, ktorá je údajne naplánovaná na 4. júna a veľká Xbox Series X prezentácia, ktorá má prísť údajne v priebehu mesiaca júl.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk