Herný jún je aj vďaka leaku prekvapujúco nabitý zaujímavými hrami

Herný jún je aj vďaka leaku prekvapujúco nabitý zaujímavými hrami

 

Čaká nás totiž jedna z labutích piesní Playstation 4.

Jún je väčšinou ten z mesiacov, kedy sa herný priemysel umiestňuje do fázy predstavovania nových hier a aj keď občas vydavatelia nájdu odvahu vydať svoju hru práve v tomto mesiaci, tak ide skôr o výnimky. Lenže korona znamená žiadna E3, a leak The Last of Us: Part II znamená vydanie tejto očakávanej hry práve počas tohto mesiaca.

Čo si však okrem tejto hry ešte budeme môcť užiť v mesiaci jún?

Valorant

  • Platformy: PC

  • Dátum vydania: 2. jún

Zabijak Overwatchu a Counter-Strike Global Offensive, ako tejto hre mnohí prezývajú. Úprimne, už teraz, po uzavretej bete to vyzerá, že Riot Games má v rukách veľký potenciálny hit a záleží iba na tom, ako budú hru ďalej podporovať. 3 milióny hráčov denne počas bety, to sú čísla o ktorých sa môže väčšine hier zdať aj po ich plnom vydaní. A to sme zatiaľ iba na PC...


Command & Conquer: Remastered Collection

  • Platformy: PC

  • Dátum vydania: 5. jún

Legendárna strategická hra s jemne upraveným grafickým kabátom a veľkým množstvom vylepšení. Hra, ktorá vystrelila štúdio Westwood (RIP) na vrchol sveta a do veľkej miery definovala žáner. Jednotka Command & Conquer a Red Alert sú večné klasiky, na ktoré si budeme spomínať ešte dlhú dobu a nový vizuál pri zachovaní spomienok určite pomôže.


Desperados III

Taktická hra v prostredí westernu, to nie je kombinácia, ktorú by sme vídavali každý deň a o jej kvalitách sa nás bude snažiť presvedčiť štúdio Mimimi Games. V hre sa chopíme postavy pištoľníka Johna, ktorý sa bude snažiť v tomto neľútostnom a nehostinnom prostredí prežiť čo možno najdlhšie. Sériu sme už nevideli na obrazovkách dlhé roky a tak to hádam bude stáť za to.


Disintegration

  • Platformy: PC, Xbox One a Playstation 4

  • Dátum vydania: 16. jún

Nová FPS hra od tvorcu série Halo, Marcusa Lehta a jeho štúdio V1 Interactive nás zavedie do veľmi vzdialenej budúcnosti, kde piloti bojujú za pomoci tzv. Gravcycle. Hra za asistencie tohto vozidla poskytuje hráčom okrem akčných prestreliek aj možnosť taktických pokynov pre vašich spolubojovníkov a samozrejme v takejto hre nemôže chýbať ani multiplayer, ktorý je určený pre 10 hráčov.


The Last of Us: Part II

Aj rozmýšľame, či je potrebné niečo dodávať. The Last of Us: Part II patrí medzi jednu z najočakávanejších hier tohto roka a už len fakt, že za hrou stojí štúdio Naughty Dog je zárukou, že sa na hru teší plejáda Playstation majiteľov. Tentokrát sa v hre chopíme Ellie, ktorá sa vydala na cestu pomsty a zdá sa, že toto rozhodnutie ju bude stáť oveľa viac, ako si zo začiatku myslí.


SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated

Veľmi komplikovaný názov, ktorý za sebou ukrýva remake kultovej hry, ktorá vyšla v roku 2003 na prvý Xbox, Playstation 2, GameCube a PC. Čaká nás roztomilá postavička SpongeBoba, ktorý musí bojovať proti invázii robotov. Všetko však samozrejme vo veľmi farebnom a roztomilom prevedení.


 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk