Aj bez Cyberpunku 2077 bude herný november prepchaný hromadou zaujímavých hier

Aj bez Cyberpunku 2077 bude herný november prepchaný hromadou zaujímavých hier

 

Vyberie si doslova každý.

Najväčší herný mesiac roka...nie dokonca posledných rokov je tu. Už počas novembra sa dočkáme vydania nových herných konzol. Microsoft nám ponúkne Xbox Series X a Xbox Series S za 499€ a 299€ a Sony nám ponúkne Playstation 5 a Playstation 5 Digital Edition za 499€ a 399€. To však taktiež znamená, že sa dočkáme obrovskej nádielky nových hier. Doslova obrovskej. Ktoré hry však môžeme zaradiť medzi tie naočakávanejšie?

Dirt 5

Piate pokračovanie hlavnej Dirt série ponúka dostupné a vo väčšine času zablatené pretekanie a inak tomu nebude ani teraz. Na next-gen konzolách sa môžeme tešiť na podporu 120FPS čo by malo poskytnúť zážitok, na ktorý sme doteraz neboli na konzolách zvyknutí. A okrem toho nás čaká bohatá kariéra a úplne nový mód s názvom Playgrounds. Takže o množstvo obsahu sa určite báť nemusíme.


Assassin’s Creed: Valhalla

Nový Assassin’s Creed sa teraz pozrie do sveta Vikingov. Čaká nás Eivor a jeho výlet do Anglicka, ktorý bude sprevádzaný hektolitrami krvi, obrovskými bitkami, plavbou na mori no aj tichými zakrádačkami v húštinách. Uvidíme, či sérii ročná pauza pomohla a či sa dočkáme pokračovania, ktoré hravo prekoná poslednú dvojicu hier v sérii.


Destiny 2: Beyond Light

  • Dátum vydania: 10. november

  • Platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4, Playstation 5

Ďalšia masívna expanzia hry Destiny 2 nás zavedie na ľadový mesiac Európa, kde odhalíme nie len nové tajomstvá Pyramíd, ale aj komplot Eramis a jej klanu Fallen. Nový loot, nové prostredie, návrat Cosmodrome, nový Raid, nová sezóna. Všetko, čo majú fanúšikovia Destiny 2 radi je tu a zostáva už len dúfať, že budeme s kvalitou spokojní.


NBA 2K21

NBA 2K21 už vyšla. To je pravda. No ak máme byť úprimní, tak old-gen verzia v ktorej boli aktualizované súpisky nás až tak nezaujíma. Oveľa viac nás zaujíma, ako sa virutálny basketbal posunul v next-gene a práve na to nám poslúži prvá ochutnávka v podobe NBA 2K21. Čakáme konečne zaslúžený obrovský krok vpred, ktorý umožní vyšší výkon nových konzol a uvidíme, čo tak aj bude.


Call of Duty: Black Ops Cold War

Aký by to bol rok bez Call of Duty? Ani v pandemickom roku 2020 táto série nesmie chýbať a to aj napriek tomu, že sa jej dočkáme tak trochu netradične až v novembri. Štúdio Treyarch nás zavedie do obdobia Studenej Vojny, ktorá je plná špionáže a krehkého mieru medzi veľmocami. Samozrejmosťou je Zombies mód, bohatá nádielka multiplayeru a Battle Royale mód v podobe Warzone.


Demon’s Souls

Hra, ktorá započala tzv. Soulsborne žáner a ktorá dodala svetu hry ako Dark Souls či Bloodborne. Práve táto hra, ktorá vyšla pôvodne ešte na Playstation 3 sa dočká remaku, ktorý si zobrali na starosti majstri remakov zo štúdia Bluepoint. Tí nám prinesú nekompromisnú víziu toho, ako má vyzerať vizuálny upgrade, ktorý využije možnosti novej konzoly a okrem nádherného vizuálu a neustáleho umierania sa môžeme tešiť aj na normálny framerate.


GodFall

Ďalšia hra, ktorá sa snaží využiť popularity looter hier prichádza v podobe GodFall a vývojári nám sľubujú kompletný zážitok bez dôrazu na live service prvky, skvelú hrateľnosť, vizuál a hlavne hromadu užitočného lootu, ktorý nás možno udrží pri hraní desiatky hodín. Taký je plán. Uvidíme však, či sa nové štúdio Counterplay Games osvedčí.


Spider-Man: Miles Morales

Ani nie tak druhé pokračovanie Spider-Mana od Insomniacu, ako skôr spin-off. Odohrávajúci sa v tom istom prostredí, no s novou hlavnou postavou, novým príbehom, novými schopnosťami a s hodinami, ktoré strávime púšťaním pavučín a hompáľaním sa po virtuálnom a zasneženom New Yorku. Miles Morales nás čaká a to aj na novej konzole od Sony a aj na tej starej.


World of Warcraft: Shadowlands

Ďalšia masívna expanzia najpopulárnejšej MMORPG na svete prichádza v podobe Shadowlands. Blizzard si zatiaľ veľmi pochvaľuje čísla predobjednávok a zdá sa, že smrť WoWka tak skoro určite nenastane. Opäť nás čaká halda nového obsahu a ďalšie stovky hodín strávené vo svete Azerothu.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk