Týždenník #49 – Ten o ďalších herných odkladoch a aktualizáciách PlayStation konzol

Týždenník #49 – Ten o ďalších herných odkladoch a aktualizáciách PlayStation konzol

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Herný rok sa nám postupne preklápa do obdobia, kedy sa namiesto neustáleho odhaľovania nových hier dočkáme vydávania nových hier. Teda za predpokladu, že COVID nespôsobí hneď niekoľko odkladov, ako tomu bolo počas posledného týždňa, však?

Odklady sem, odklad tam

Obohraná pesnička roka 2021. Vývojárom spravil COVID-19 zo života peklo a tak si to odnesieme spolu s nimi v podobe herných odkladov. Bohužiaľ. A tento týždeň sa zaskvel tým, že sme sa dočkali rovno štyroch. Jedného malého a zopár väčších.

Switch lacnejšie

Napriek tomu, že Nintendo Switch sa predáva ako teplé rožky, tak spoločnosť Nintendo siahla po znížení oficiálnej ceny základného modelu, ktorý trh pripravuje na príchod OLED modelu. Ak teda Switch kupujete teraz, už by ste mali ušetriť.

PlayStation s aktualizáciami

PlayStation konzoly sa počas týždňa dočkali aktualizácií, ktoré priniesli obrovské množstvo nových možností hlavne na PlayStation 5. Konečne si tak napríklad môžeme rozšíriť kapacitu disku a postretnúť môžeme aj zlepšenia UI.

Apple vs. Epic má jeden z koncov

Súdny spor Epic vs. Apple sa dočkal prvého zo série súdnych rozhodnutí. A ide o rozhodnutie, ktoré nepoteší ani jednu a ani druhú stranu. Obaja totiž prídu o masívne množstvo peňazí.

Nová vs. stará PlayStation 5?

"Kauza" okolo novej revízie PlayStation 5 konzoly je podľa všetkého iba planý poplach. Redakcie Digital Foundry a Gamers Nexus totiž testovaním prišli na to, že ani kúpou ani jednej konzoly chybu určite nespravíte. 

ČLÁNKY

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk