Týždenník #59 – Ten o Battlefielde, CD Projekte a BioWare

Týždenník #59 – Ten o Battlefielde, CD Projekte a BioWare

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Koniec roka sa blíži a až na jednu výnimku sme sa dočkali plnej nádielky AAA hier, ktoré v tomto roku mali prísť. Posledný boom však príde o týždeň s The Game Awards. Ešte predtým sme však riešili ešte niekoľko zaujímavostí.

CD Projekt RED a Cyberpunk

Blíži sa prvé výročie od vydania hry Cyberpunk 2077 a aj keď nešlo o práve úspešný rok pre poľské štúdio, tak to sa už musí pozerať výsostne dopredu. A čo tam vidí? Vývoj dvoch hier naraz, poistenú nezávislosť a dobu, kedy bude Cyberpunk 2077 braný ako dobrá hra.

Battlefield 2042

Ach Battlefield Battlefield. Kto by to bol povedal po prvých traileroch však? Hre sa totiž tesne po vydaní podarilo dostať do TOP 10 najhoršie hodnotených hier na Steame. DICE to však zatiaľ nevadí, pretože hra mala takmer 2-násobok hráčov oproti Battlefield V. Tak uvidíme, akých vylepšení sa dočkáme.

GOLD a Plus

Počas týždňa sme sa dozvedeli zoznam hier ktoré pribudnú zdarma pre predplatiteľov Xbox Live Gold a PlayStation Plus. Aj keď ten druhý zoznam je stále označený ako „špekulácia.“

BioWare a Mass Effect

Zo štúdia BioWare odišiel ďalší vysokopostavený vývojár, tentokrát jeden z kreatívnych šéfov novej Dragon Age hry. A asi nemusím nikomu pripomínať, že nejde o práve ideálne správy. Na druhej strane to však vyzerá, že sa dočkáme Mass Effect seriálu, aj keď nie každému sa to pozdáva.

Články a Recenzie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk