Týždenník #82 – Ten o PS Plus, GTA a Red Dead Redemption 2

Týždenník #82 – Ten o PS Plus, GTA a Red Dead Redemption 2

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

PS Plus ukázal svoju ponuku

Sony začína hype svojej vynovenej predplatenej služby PlayStation Plus a vrámci neho sme sa dočkali prvého zoznamu hier, ktoré budú v predplatnom k dispozícii. A...ide o viac ako solídny zoznam. Navyše, Ubisoft poskytne svoje hry do PS Plus cez Ubisoft + Classics a aby toho nebolo málo, staršie PlayStation hry sa dočkajú podpory trofejí.

Take-Two sa darí a chystá sa remaster RDR?

Take-Two vydalo svoju finančnú správu a už tradične všetko ťahá GTA V, ktorý sa neustále predáva. Ani nevieme komu vlastne. Každopádne, plány vydavateľstva sú veľké a možno zahŕňajú aj novú kolekciu Red Dead Redemption hier. Hádam dopadne lepšie ako kolekcia GTA hier.

Microsoft a odklady hier? Game Pass a Gears of War

Microsoft nedávno oznámil odklad svojich dvoch exkluzivít – Starfield a Redfall na rok 2023. A v kalendári vydaní tak vznikla diera, ktorá sa asi nebude dať plne zaplátať. A tak si musíme „vystačiť“ s nádielkou hier pre Xbox Game Pass a so špekuláciami o existencii Gears of War kolekcie. A viac sa hádam dozvieme už 12. júna.

Články

V poslednom týždni sme sa pustili do predpovedí, čo uvidíme počas prezentácie Xbox & Bethesda 12. júna a kolega vymenil svoju primárnu konzolu za tú „zelenú.“

Podcast

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk