„E3 2022:“ Kedy sú naplánované herné prezentácie v júni?

„E3 2022:“ Kedy sú naplánované herné prezentácie v júni?

 

Kompletný zoznam.

Herné leto nám odštartovalo Sony minulý týždeň prostredníctvom prezentácie State of Play, no už tento týždeň sa nám to dosť výrazne naplní ďalšími prezentáciami. Ak teda chcete nové herné ohlásenia, tak toto je týždeň, kedy by ste mali spozornieť.

Vzhľadom na to, že E3 je pre rok 2022 oficiálne zrušená, tak jednotné podujatie nám bohužiaľ chýba. Každý si tak pripravuje ohlásenia a prezentácie vo vlastnej réžii. EA tak napríklad žiadnu veľkú prezentáciu neplánuje a Ubisoft tú svoju až po júni. Napriek tomu však toho bude dostatok.

Dôležité je však to kedy. A ak chcete vedieť kto, o čom a kedy, tak ste na správnom mieste.

Upload VR – 9. jún 17:00

Táto prezentácia sa bude venovať výlučne VR hraniu a ak teda máte Oculus alebo iný headset, alebo máte nebodaj v hľadáčiku PlayStation VR2, tak túto prezentáciu by sme určite sledovali.


Summer Game Fest – 9. jún 20:00

Prvá „veľká“ prezentácia herného leta. Geoff Keighley si zobral na starosť nahradiť E3 a tak pripravil Summer Game Fest s vlastnou prezentáciou. Sám Keighley však upozorňuje, že podujatie sa bude venovať primárne už ohláseným projektom.


Devolver Digital – 10. jún 0:00

Najšialenejšie herné prezentácie má každoročne na svedomí vydavateľstvo Devolver Digital, ktoré si neustále uťahuje z praktík AAA herného priemyslu a preto aj teraz očakávame niečo špeciálne. Tak hádam neostaneme sklamaní.


IGN Expo 2022 – 10. jún 18:00

Nové ohlásenia nám sľubuje aj web IGN prostredníctvom svojho Summer of Gaming 2022. Podujatie má názov IGN Expo 2022 a môžeme sa tešiť na „nikdy nevidené zábery z hrania a nové odhalenia od najlepších vývojárov po celom svete.“


Tribeca – 10. jún 21:00

Tribeca Games nám ukáže hneď niekoľko hier vrátane A Plague Tale: Requiem, As Dusk Falls, American Arcadia, Oxenfree II či Cuphead: The Delicious Last Course.


Guerrilla Collective – 11. jún 17:00

Tento rok sa opäť vráti aj podujatie Guerrilla Collective s novými hernými ohláseniami.


Future Games Show – 11. jún 21:00

Vracia sa aj podujatie Future Games Show, ktoré sľubuje vyše 40 hier od vývojárov ako Team 17, Thunderfu či Amanita Design. Tešiť sa môžeme na premiéry, rozhovory s vývojármi a taktiež aj prítomnosť Geralta a Yennefer (Doug Cockle a Denise Gough).


Xbox & Bethesda Showcase – 12. jún 19:00

Microsoft a Bethesda chystajú svoju veľkú prezentáciu v tradičnom dni a v tradičnom čase. Čiže v nedeľu od 19:00. Tešiť sa môžeme na Xbox exkluzivity, Game Pass hry a nové herné ohlásenia. A samozrejme aj Starfield.


PC Gaming Show – 12. jún 21:30

Chýbať nesmie ani PC hranie prostredníctvom tradičnej PC Gaming Show. Tvorcovia show prezradili, že ukážu viac ako 45 a medzi nimi sa dočkáme prezentácie hier Arma 4, Warhammer 40K: Space Marine 2, Victoria 3, Sam Barlow’s Immortality a ukáže sa dokonca aj fanúšikovský projekt Half-Life: Alyx: Levitation.


Guerrilla Collective – 13. jún 22:00

Ďalší diel prezentácie Guerrilla Collective, ktoré aj vo svojej druhej časti prinesie nové herné ohlásenia.


Capcom Showcase – 14. jún 0:00

Capcom chystá na tento rok svoju prezentáciu, ktorá však podľa tlačovej správy neodhalí nové hry, ale bližšie predstaví už ohlásené hry. No tých málo nie je. Resident Evil 4 Remake, Street Fighter 6, Exoprimal, Pragmata a ďalšie.


Xbox & Bethesda Extended Showcase – 14. jún 19:00

Microsoft si pre tento rok naplánoval rovno dve podujatia. Hlavne je v nedeľu, no o dva dni neskôr sa dočkáme rozšírenia v podobe dodatočných pohľadov na predstavené hry a taktiež aj rozhovorov s vývojármi.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk