Týždenník #87 – Ten o Gold a Plus hrách, Skull & Bones a God of War

Týždenník #87 – Ten o Gold a Plus hrách, Skull & Bones a God of War

 

Čo sa udialo v hernom svete za posledných 7 dní?

Jeden dátum...

Fanúšikovia God of War sa už očividne nevedia dočkať ohlásenia dátumu vydania hry God of War Ragnarök. K nemu malo dôjsť 30. júna, no očividne sa tak nestalo a tak stále čakáme. Hra údajne stále príde v roku 2022, no je viac ako zrejmé, že nie všetci to zvládajú.

Deck s jedným krokom vpred a jedným vzad

Zatiaľ čo začiatkom týždňa sa Valve pochválilo zlepšenou produkciou zariadení Steam Deck, tak už o niekoľko dní neskôr sme sa dozvedeli o „downgrade“ celého systému, konkrétne celého SSD disku.

Plus a Gold hry

Ako to už tradične býva, koniec mesiaca patrí ohláseniam hier pre PlayStation Plus a Xbox Live Gold. A aj teraz tomu tak bolo.

Kto môže za Cyberpunk 2077?

Počas týždňa sme sa dozvedeli, že údajne jedným z dôvodov, prečo Cyberpunk 2077 pri vydaní dopadol tak ako dopadol je skutočnosť, že QA spoločnosť, ktorá hru testovala klamala štúdiu CD Projekt RED. Tá to však pochopiteľne nepriamo vyvrátila.

Skull & Bones prichádza

Zdá sa, že Ubisoft sa už pripravuje na znovuodhalenie hry Skull & Bones. Prečo? Lebo hra údajne musí byť vydaná do konca kalendárneho roka a to kvôli kontraktu s vládu v štáte Singapur. Toto teda celkom smrdí...

Články

Podcasty

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk