Toto je najlepších 6 hier na Xbox Series X/S, ktoré ťa nebudú stáť ani korunu

Toto je najlepších 6 hier na Xbox Series X/S, ktoré ťa nebudú stáť ani korunu

 

Ak si čerstvým, ale možno aj zabehnutým vlastníkom niektorej konzoly zo súčasnej generácie od Microsoftu, určite by si nemal prehliadnuť tieto hry zdarma.  A áno, viem čo si myslíš, ak to je zadarmo, určite to bude stáť za figu, ale ver mi, možno budeš naozaj prekvapený. 


WB Games‘ MultiVersus

 

Prvou na zozname je návyková mlátička na štýl Super Smash Bros. WB Games‘ MultiVersus je charizmatická arénová bojovka, v ktorej si môžeš zahrať za klasické postavy z  univerza Warner Bros. V hre sa nachádza aj rozšírenie pre postavy z DC univerza, ktoré je za príplatok. Ak však obetuješ možnosť hrať online a rozhodneš sa s kamošmi či súrodencami pobiť v lokálnej kooperácii dostaneš prístup ku všetkým postavám. To znie ako celkom dobrá ponuka.


Asphalt 9: Legends

Asphalt je pretekárska legenda, ktorú poznáme dlhé roky z našich smartfónov a tabletov. Jej konzolový port je trocha neotesaný a porovnávať ho s AAA titulmi nemá veľmi význam. Aj napriek tomu ponúkne hodiny zábavy a pomerne bohaté možnosti. Pre fanúšikov revúcich motorov je to jednoznačná záležitosť, najmä ak je zdarma.


Hitman 2: Starterpack

Ak si chceš privoňať k skutočnému AAA zážitku IO Interactive ti dá naozaj dobrú možnosť. Reštart značky Hitman, ktorý prišiel pred šiestimi rokmi má za sebou už tri úspešné stealth tituly. Ak si ich náhodou ešte nemal možnosť vyskúšať, môžeš tak urobiť vďaka Starterpacku, ktorý každá z častí ponúka. Prvý a tretí diel sprístupní síce „len“ tréningové arény, ale v Hitman 2: Starterpack dostaneš navyše plnohodnotný prístup k celej jednej lokácii Hawkey Bay, a to neznamená nič iné, ako hodiny kvalitnej a krvavej zábavy.


Splitgate

Arénová strieľačka, ktorá nielen, že konkuruje rovnako zadarmo dostupnému Halo: Infinite, ale miestami ho aj úplne nehanebne vykráda. Ani to však nie je dôvod na to, aby si túto návykovú zábavku nevyskúšal. Môžeš si ju zahrať úplne zdarma online a do žánru vnáša okrem zaužívaných stereotypov aj úplne nové prvky, ako je možnosť vytvárať portály. Práve tie sú unikátne a prinášajú do hry nový rozmer zábavy.


Rumbleverse

Ak ťa už hranie všetkých tých otrepaných „Fortniteov“ a „Warzonov“ omrzelo, môžeš si osviežiť repertoár novým prírastkom do BR rodiny. Rumbleverse ponúka možnosť hrania 40 hráčov súčasne a kladie dôraz na boj z blízka.


Fall Guys

Táto multiplayerová battle royale plošinovka prešla začiatkom roka na free-to-play model a nič lepšie sa jej nemohlo stať. Hra enormne narástla a počet jej hráčov sa vyšplhal až na viac ako 50 miliónov. Ak si hru ešte neskúsil alebo ťa odrádzalo, že za ňu bolo treba platiť, tak teraz máš optimálnu možnosť pridať sa k hromade spokojných hráčov úplne zadarmo.

Zdroj: Xbox Store, titulný obrázok

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk