Júnová herná nádielka bude ohromná

Júnová herná nádielka bude ohromná

 

Skvelý rok pokračuje.

Jún býva tradične posledným výstrelom v podaní AAA vydavateľov pred letom a to platí v extrémnej podobe aj v tomto roku. Čaká nás totiž hneď niekoľko očakávaných herných kúskov, ktoré už teraz zbierajú vysoké hodnotenia.

Street Fighter 6

Šiesty diel slávnej bojovej série sa vracia na Xbox konzoly (popri ostatných platformách) a iba potvrdzuje silu vydavateľstva Capcom v posledných rokoch. Hra zbiera excelentné hodnotenia, zmysluplne rozširuje ponuku módov a prináša zásadné vylepšenia hrateľnosti. Ak ste fanúšik žánru, tak asi nemáte na čo šakať.


Amnesia: The Bunker

  • 6. jún/PC, Xbox, PlayStation

Ďalší diel hororovej série, ktorý bude aj tentokrát vsádzať na malé a stiesnené priestory plné hustej atmosféry a vražedných nepriateľov. Teraz vám však hrá dá do ruky aj zbraň, aj keď akčná hra z nej určite nebude. Hra príde v deň vydania do Game Passu.


Diablo IV

Pokračovanie kultovej akčnej RPG série prichádza štvrtým dielom po dekáde čakania. A zdá sa, že ani Blizzard neminul kvalitatívne požiadavky hráčov a priniesol nie len vizuálny návrat k brutálnym a temným predchodcom, ale aj masívne množstvo obsahu.


F1 23

Ďalší rok, ďalší ročník série F1 od Codemasters. Tentokrát sľubujú vývojári návrat príbehového módu, poriadne zlepšenia hrateľnosti a príchod funkcií, ktoré od vývojárov požadovali hráči už niekoľko rokov.


Park Beyond

Manažmentoviek na štýl SimCity či RollerCoaster Tycoon je v dnešnej dobe celkom požehnane, no Bandai Namco sa rozhodlo, že je ideálny čas, aby do tohto žánru vstúpili aj oni. A ich želiezko v ohni sa volá Park Beyond a ide o hru od tvorcov Tropico 6.


Aliens: Dark Descent

Ďalšia v dlhom rade Alien hier nám tentokrát ponúkne top-down pohľad a zameranie na kooperatívne hranie. Zjavne teda hra smeruje k Aliens filmu a nie k Alien filmu, čo však nemusí byť na škodu.


Crash Team Rumble

Crash je späť. Aj keď nie v podobe, akej by ste očakávali. Namiesto platformovky tu máme MOBA hru v ktorej si postavy z tohto sveta zabojujú o to, kto získa viac jabĺk. Či však hra bude mať potrebnú hĺbku a či si dokáže udržať hráčov, to nám povie budúcnosť.


Final Fantasy XVI

Ďalší diel nekonečnej Final Fantasy ságy nám prinesie poriadnu zmenu do súbojového systému, ktorý bude viac orientovaný na akciu, masívne bitky príšer a taktiež aj obrovský svet s ohromujúcim vizuálom. Uvidíme, ako vývojári zvládnu tento balíček poskladať dokopy.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk