• Nové fotografie a informácie o Playstation 5 DualSense ovládači sú vonku! Kapacita batérie vás asi poteší

  • Microsoft pripravuje investorov na investície do nových herných štúdií

  • Microsoft potvrdil vydanie Xbox Series X na november!

  • Halo Infinite bolo odložené na budúci rok

  • RECENZIA: Natec Euphonie - Slušne vybavená ergonomická bezdrôtová myš od našich severných susedov

  • Cyberpunk 2077 nám predstavil unikátne zbrane, príbeh hlavnej postavy a skupinu Samurai

Red Faction: Guerrilla a Batman: Arkham Asylum sú tu!

Áno, tieto hry sú už nejaký čas už na konzolách, ale my, zarytí PC-čkári sme museli čakať až na dnešný deň. Poďme si teda tieto dve hry priblížiť. Batman: Arkham Asylum je veľmi vysoko hodnotená akčná hra, ktorá má stealth a adventure prvky.

V hre ovládame Batmana, ktorý bol chytený do pasce, a tak je teraz vo väzení Arkham s tou najväčšou špinou Gotham-u. PC verzia je oproti konzolovým verziám obohatená o technológiu PhysX od NVIDIA. Čo všetko obsahuje, si môžete pozrieť aj v tomto oficálnom videu . Hra síce zatiaľ vyšla len v Severnej Amerike, zvyšok sveta musí čakať do 18. septembra.

Prejdime teraz k druhému titulu Red Faction: Guerrilla. Red Faction nie je medzi hráčmi až tak známou značkou. Tento diel by mal byť ale prístupný pre väčšiu komunitu hráčov. Dostávame sa na planétu Mars, kde proti sebe bojujú dve frakcie EDF a Red Faction. Hlavným lákadlom hry je deštrukčný model. V tejto hre pôjde zničiť absolútne všetko. A to doslova. Chcete zavaliť nepriateľa stožiarom? Nech sa páči, hoďte naňho správne bombu a máte po probléme. Počítačová verzia má oproti konzolám vylepšenú grafiku a celkovú kvalitu hry. Pri oboch tituloch by bola rozhodne škoda, ak by ste si ich nezahrali, rozhodne stoja za vašu pozornosť. Tak veľa šťastia pri lovení zloduchov a ničení budov :)

{gallery}/novinky/rfguerrilla.pc/160909/{/gallery}

 

zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk