• VIDEO: Osud chýbajúcich NPC vo Fallout 76 zobral jeden hráč do vlastných rúk a nahradil starého známeho Prestona Garveyho

  • PlayStation 5 bude „monštrum“ za 500 $ a predstavená bude na budúci rok

  • Dojímavá reklama Microsoftu: „Keď sa môže hrať každý, všetci sme víťazi.“

  • Astro Bot: Rescue Mission - Recenzia

  • Muž rozbil výklad v Gamestope, pretože nemohol vrátiť Fallout 76

  • Legendárny Half-Life dnes oslavuje 20 rokov! Pamätáte si ešte na hodiny strávené v tomto nebezpečnom svete?

Call of Duty: Black Ops 3 ponúkne špeciálnu mapu a hranie sa s ohňom

Call of Duty: Black Ops 3 ponúkne špeciálnu mapu a hranie sa s ohňom

Activision a Treyarch dnes ukázali svetu dve novinky, ktoré sa objavia v pripravovanom Call of Duty: Black Ops 3. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na novú multiplayerovú mapu a postavu.

V najnovšom videu si predstavíme novinky, ktoré boli oznámené len prednedávnom. Prvou z nich je nová multiplayerová mapa s názvom Redwood. Už podľa názvu je zrejmé, že prostredie je zasadené do národného parku Redwood v severnej Kalifornii. Tvorcovia tvrdia, že mapa je odlišná od tých, ktoré sme mohli vidieť v predchádzajúcich dieloch série Call of Duty. Bližšie zábery z nej si môžete pozrieť v galérii.

Ďalšou novinkou je nová postava, špecialista na prácu s ohňom s názvom Firebreak. Ako svoju zbraň používa plameňomet s názvom Purifier a bude disponovať schopnosťou zvanou Heat Wave, teda "tepelná vlna", ktorou dokáže protivníkov značne oslabiť. Ide tak už o deviateho špecialistu, ktorý sa v tejto hre objaví. Zoznam ostatných postáv si môžete prezrieť na tomto linku.

Call of Duty: Black Ops 3 sa chystá na konzoly a PC už 6. novembra. O ostatných pripravovaných novinkách sme vás informovali už v článku Activision odhaľuje ďalšie novinky ohľadom Call of Duty: Black Ops 3.

Zdroj: gamespot, youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk