• VR hra Apex Construct zažíva rekordné predaje a to vďaka Apex Legends

  • Recyklácia - alebo hranie tých istých hier dookola

  • Najdrahšia hra na svete? Super Mario Bros. sa predal za 100 000$!

  • Fortnite stráca hráčov v prospech Apex Legends a robí kroky, aby ich pritiahol naspäť

  • Najnovší výskum v Oxforde nenašiel žiadne spojenie medzi hraním hier a agresiou

  • Crackdown 3 - Recenzia

Remasterovaný Turok mieri aj na konzolu Xbox One

Remasterovaný Turok mieri aj na konzolu Xbox One

V poslednom čase sa do popredia dostáva dinosauria tématika. Len nedávno vyšiel nový diel Monster Hunter série, pracuje sa na novom filme Jurasic World a tento rok nás čaká aj tycoon hra Jurrasic World: Evolution. Aby toho nebolo málo, fanúšikovia Xbox One konzoly budú môcť okúsiť remaster hry Turok. 

Určite nejednému z vás vypadla slza od dojatia. Nostalgia je veru silná záležitosť a pamätníci hry Turok majú dôvod na oslavy. Nightdive Studios sa rozhodli prerobiť pôvodné tituly Turok: Dinosaur Hunter a Turok 2: Seeds of Evil. Nejedná sa o prvý remaster týchto titulov, pretože v roku 2015 boli vydané na PC. Momentálne nie je známe, aké zmeny môžeme na Xbox One očakávať oproti PC verzii. Len tak mimochodom, Nightdive Studios pracujú aj na remasteri hry System Shock, avšak nie je jasné kedy sa ho dočkáme. Štúdio si dalo na čas pauzu a prehodnocujú svoje ciele a vízie do budúcna. 

Hru nájdete v obchode Microsoftu , kde si ju môžete predobjednať za sumu 19,99 €. Tí skôr narodení nemajú nad čím uvažovať a vylepšenú hru svojho detstva pravdepodobne zakúpia. Kto však Turok nepozná, mal by to ihneď zmeniť, pretože ide o FPS legendu 90. rokov. 

Dátum vydania: 2. marec 2018

Turok Remastered na PC: 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk