Hardcore RPG Immortal: Unchained vyjde začiatkom septembra

Hardcore RPG Immortal: Unchained vyjde začiatkom septembra

Dark Souls so strelnými zbraňami.

Tvorcovia Immortal: Unchained sa svojho času rozhodli priviesť do Souls hrateľnosti nový vietor, a preto ju nakoniec obohatili o strelné zbrane. Samozrejme, Bloodborne je známe tým, že ako prvá v Souls sérii priniesla aj strelné zbrane, no Immortal je na rôzne pušky a guľomety zameraný predovšetkým, a k tomu je prispôsobený aj jeho celkový systém. Melee súboje ale nebudú chýbať.

Čo by to bola Souls hra bez poriadnej výzvy, poriadnych bossov a prepracovaného level designu? Veľmi zlá. V Immortal si ale toho všetkého pravdepodobne skutočne užijeme až nadmieru. Vývojári totiž Immortal: Unchained podľa ich vlastných slov pojali ako futuristicko fantasy svet plný tajomstiev a lží, v ktorom sa hráči budú musieť adaptovať na taktický súbojový systém a zniesť zo sveta legendárnych bossov. Proste to, čo od Souls-like hry nejako tak aj očakávate.

Najnovšie autori prezradili, že hra vyjde 7. septembra na PC, PS4 a XONE za cenu 49,99 eur. K dispozícii máme aj nový trailer, ktorý je zameraný na predstavenie pozadia sveta a príbehu.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk