• Sony plánuje do budúcej generácie zlepšiť svoju slabinu: multiplayerové hry

  • Je úplne OK mať rád priemernú hru a nebyť ignorant

  • Anthem bude veľmi ťažký pôrod. Ale výsledkom môže byť krásne dieťa

  • Nový Call of Duty príde s remastrom Modern Warfare 2 a Modern Warfare 3

  • VR hra Apex Construct zažíva rekordné predaje a to vďaka Apex Legends

  • WD Black SN750 1TB NVMe m.2 SSD - Recenzia

Celý Division 2 sa bude dať prejsť sólo

Celý Division 2 sa bude dať prejsť sólo

Napriek očividnému dôrazu na co-op, synergiu schopností a prítomnosť raidov budete podľa tvrdení autorov môcť celú hru prejsť sólo.

Autori z Ubisoft Massive tvrdia, že nechcú vyberať aký je správny a nesprávny spôsob hrania hry a preto je všetok obsah dostupný pre hranie sólo aj v co-ope. To však na druhej strane znamená, že ani raidy nebudú veľmi náročné z hľadiska herných mechaník, ako napríklad v Destiny, pretože to by vyžadovalo prítomnosť viacerých hráčov a nutnú komunikáciu.

Vyzerá to teda tak, že mnoho sa toho od prvého dielu nezmenilo. Tam ste rovnako mohli celú hru a dokonca aj Incursion obsah prejsť v sólo móde a ak ste chceli, tak ste mohli aktivovať matchmaking pre hranie v co-ope. Autori taktiež sľubujú že vaše činy budú mať následky na stav Washingtonu a príbeh bude viac zameraný na obyvateľov mesta a na ich snahu prežiť.

Massive sa taktiež posnažia na tom, aby bol Washington uveriteľnejší a aby nebol taký pustý ako New York. Budete tak môcť pomáhať obyvateľom mesta a tí na oplátku pomôžu vám.

Division 2 uvidíme už 15. marca na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk