Destiny 2 - Preview

Destiny 2 - Preview

Yay! Asi by som mal zvolať: „Konečne!“ Po troch rokoch sa totiž aj tak návyková hra ako Destiny (i napriek svojim nepopierateľným, objektívnym chybám) stane stereotypnou. A tak chceme viac. Chceme, aby bola dvojka väčšia, lepšia, dlhšia a zábavnejšia - rovnako ako pri každom pokračovaní. Hlavne, keď je pokračovanie tak veľmi podobné svojmu predchodcovi.

Final Fantasy XV: Episode Duscae - Preview

Final Fantasy XV: Episode Duscae - Preview

Keď sa povie názov Final Fantasy, len málokomu, kto hral čo i len jeden diel série, by sa nepripomenulo niečo príjemné. Tento fenomén japonských RPG hier existujúci už od roku 1987 má v sebe také silné špecifické kúzlo, že dokáže roztopiť srdcia aj tých najväčších skeptikov, privodiť slzy aj tým najodolnejším charakterom a dojať svojou roztomilosťou aj tie najzarputilejšie povahy. Táto séria vyniká aj vďaka širokej, zdanlivo nevyčerpateľnej palete rôznych pocitov, bravúrne odzrkadľujúcich vnútorné drámy hlavných postáv, s ktorými musia zápasiť rovnako ťažko ako proti šialenému nepriateľovi snažiacemu sa zničiť svet.

Destiny - Preview

Nikdy som sa netajil tým, že som sa tešil na každý jeden projekt od Bungie. Dosť logické vzhľadom na to, že (až na pár výnimiek) som hral všetky ich hry. Marathon, Myth, Oni a, samozrejme, aj Halo. Moje očakávania smerom k Destiny sú, a už od ohlásenia boli, obrovské. Napodobniť úspech system seller série na Xbox platforme bude totiž ťažké a bude to vyžadovať minimálne takú kvalitu, akú majú Halo hry.

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk