Prekonajte austrálske trate s novými autami z DLC The Smoking Tire Car Pack

Prekonajte austrálske trate s novými autami z DLC The Smoking Tire Car Pack

 

Fanúšikovia Forza Horizon 3 sa môžu tešiť nie len na update, ktorý opravil herné chyby, no aj z balíka nových áut, ktorými to budú môcť na divokých austrálskych tratiach poriadne roztočiť.

The Smoking Tire Car Pack je prvý balík z rady Forza Horizon 3 Car Pass, ktorý bude hráčom každý mesiac až do budúceho Marca prinášať nové herné vozidlá.

V tomto balíku vodiči nájdu úžasný Vulcan od Aston Martin a za volantom si budú môcť vychutnať všetku jeho krásu. Popri ňom si bude možné vychutnať aj jazdu v Huazra od Pagani alebo v aute triedy M od BMW. Nadšencov zákona určite poteší policajné auto Ford Crown Victoria Police Interceptor a v zostave nebude chýbať ani klasika Jeep CJ5, ktorý je ako keby robený práve na divokú austrálsku krajinu.

Tieto nové autá sú dostupné pre všetkých vlastníkov Forza Horizon 3 Car Pass, ktorý sa dá kúpiť samostatne a bol dodávaný s Forza Horizon 3 Ultimate Edition. Balík prinesie dokopy až 42 strojov, no ak máte záujem iba o niektoré z nich, jednotlivé balíky vozidiel sa budú predávať v Xbox Store za 6,99€.

Viac informácií o novom obsahu nájdete na oficiálnom Forza Motorsport webe.

 

Zdroj: TS

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk