Akcia Evolve predstavila dátum bety a nové monštrum

perexOtvorená beta pre hernú pecku Evolve, ktorá si získala srdcia mnohých hráčov či už na PC, alebo konzolách, sa otvorí pre hráčov na Xbox One už o mesiac, 15. januára 2015. Beta bude obsahovať už známy mód Hunt, kde budete mať prístup k monštrám ako Goliath a Kraken spolu aj s 8 lovcami (Markov, Maggie, Val, Hank, Hyde, Griffin, Lazarus a Bucket). V hre sa objaví všetkých 12 máp, ktoré budú dostupné aj pri spustení hry.

17. januára do hry pribudne aj ďalší mód, Evacuation. Mód je v skutočnosti kampaňou hry, ktorá kombinuje všetky mapy, čiže niečo, čo sme mali možnosť vidieť napríklad v hre Titanfall. Všetky vaše unlocky počas bety na Xbox One sa vám prenesú aj do plnej hry.

Na PlayStation 4 začne beta 16. januára a prístup k nej budú mať len hráči, ktorí hrali Big Alpha. Ide totiž o uzavreté testovanie z technických príčin. Hráči nebudú mať prístup k Evacuation módu a unlocky sa im neprenesú do plnej hry.

PC hráči sa môžu zúčastniť, ak boli pozvaní do Big Alpha testovania, majú na Steame Left 4 Dead alebo BioShock: Infinite. Pôjde o rovnaké beta testovanie ako na PlayStation 4, teda bez Evacuation módu a bez prenášanie odomknutých položiek.

No a nakoniec, novým monštrom v hre sa stal Wraith. No ako lovíte, niečo čo nevidíte? Jednoducho. Ono to loví vás. Wraith bude disponovať dočasnou neviditeľnosťou a ako vidno v cinematickom traileri nižšie, taktiež aj možnosťou vytvárať vlastné repliky. Všetky testovania pobežia do 19. januára.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk