Nový diel FlatOutu vo vývoji. Máme sa začať báť?

Nový diel FlatOutu vo vývoji. Máme sa začať báť?

 

Sú tomu už síce štyri roky, no mnohí z nás sa ešte stále po ránach zobudzajú pocikaní kvôli Chaos & Destruction.

FlatOut 3 bol absolútny, totálne desivý horor, a to pritom žánrovo spadal do arkádových automobilových pretekov. Zaujímavé spojenie, ktoré ale tvorcovia z štúdia Team 6 Games Studio v žiadnom prípade neplánovali. Zatiaľ čo prvé dva časti boli slušné a kladných odoziev sa dočkali aj od kritikov, s Chaos & Destruction padla séria do najhlbších hĺbok po stáročia ukladaných vrstiev hnedých výlučkov vypadajúcich zo zadných častí kravských tiel. Je svet na nový diel už vlastne vôbec pripravení a predovšetkým, chce ho vôbec?

Na úvod treba napísať, že na "štvorke" už nepracuje Team 6, čiže ďalšej katastrofe by sme sa mohli vyhnúť. Na ich stoličku síce nezasadnú pôvodní vývojári zo štúdia Bugbear Entertainment, no štafetu preberú tvorcovia WRC-5 z Kylotonn Entertainment. Tí okrem toho majú ešte na svedomí celkom slušnú akciu z 2. svetovej vojny Iron Storm, o niečo menej slušnú Speedball 2 Tournament, no a napríklad aj otrasnú akčnú adventúru The Cursed Crusade. Je zrejmé, že ak majú v Kylotonn dobrý deň, sú schopní vytvoriť ak nie výbornú, tak aspoň zábavnú, hrateľnú hru, no na druhej strane im rovnako nerobí problém zarobiť si na poriadny prúser.

Tvorcovia zatiaľ nezverejnili o hre žiadne konkrétne informácie ani obrázok či teaser. Dostupná je zatiaľ len webová stránka, ktorá ale zatiaľ len zíva prázdnotou. Distribútor Strategy First prezradil, že nový FlatOut vyjde budúci rok na PC, PlayStation 4, Xbox One a ďalšie platformy.

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk